Як поєднувати колір стін. поєднання підлоги і стін.

На жаль, далеко не завжди площа і форма приміщень влаштовує власників квартир. Скорегувати ці недоліки можна, використовуючи різні поєднання квітів і відтінків при оформленні стін, підлоги і стелі.
Інструкція
1
При необхідності візуального «звуження» простору кімнати і зменшення висоти стелі можна створити, так званий, «ефект тунелю». Для цього слід настелити світле підлогове покриття і забарвити задню стін у приміщення в м'які, пастельні тони. При цьому стеля і бічні стін и необхідно зробити темними.
2
Невелика за площею кімната, що має стелі від 3 метрів і вище, зазвичай виглядає незатишно. Для того щоб виправити це враження необхідно забарвити стелю та підлогу приміщення в темні тони. Використовуйте світлі кольори в оформленні стін.
3
Слід знати, що якщо стін и, стеля та підлога кімнати мають однаковий темний колір, то приміщення здається безформним.
4
Для того щоб «звузити» кімнату і візуально збільшити висоту стелі необхідно затемнити бічні стін и. При цьому торцева стін а, підлога і стеля повинні залишитися світлими.
5
Підлоги темного кольору ідеально поєднуються зі світлими стін ами та стелею, роблячи приміщення вище і просторіше. В такий інтер'єр добре впишеться темна меблі, а яскраві аксесуари допоможуть надати приміщенню індивідуальність.
6
При оформленні інтер'єру слід пам'ятати, що поєднання темних стін і підлогового покриття зі світлим стелею створять в приміщенні ефект підвалу.
7
Для того щоб скорегувати неприємне враження від вузької кімнати потрібно забарвити торцеву стін у в темний колір. При цьому бічні стін и повинні бути витримані в неяскравих, світлих відтінках.
8
Слід знати, що холодна квітів ая гамма візуально розширює простір. Оформіть стін и, підлогове покриття і стеля в світлих тонах - це візуально збільшить розміри приміщення. Однак, слід пам'ятати, що велика кількість неяскравих квітів в інтер'єрі може зробити кімнату безликої.
9
Для візуального зменшення розмірів кімнати необхідно забарвити стін и в темні тони, залишивши стелю і підлогове покриття світлими.