Як приймати саб симплекс.

« Саб Симплекс» - це препарат, який сприяє видаленню газів з шлунково-кишкового тракту при метеоризмі, аерофагії, перед проведенням діагностичних досліджень, після операцій на шлунково-кишковому тракті , при інтоксикаціях миючими засобами. Препарат безпечний, тому призначається навіть новонародженим дітям, у яких є проблеми з животиком.
Вам знадобиться
  • - чайна ложка;
  • - препарат.
Інструкція
1
Приймайте препарат під час їжі або після їди. Перед використанням інтенсивно струсніть флакон, переверніть догори дном. Новонародженим дітям і дітям першого року життя давайте препарат за рекомендацією лікаря і в рекомендованих педіатром дозах. Зазвичай призначають по 15 крапель, які необхідно помістити в пляшечку з дитячим харчуванням. Якщо дитина перебуває на грудному вигодовуванні, то дайте йому 15 крапель « Саб Симплекс а» перед годуванням, помістіть суспензію в маленьку ложечку і залийте дитині в рот, так як після годування він відмовиться ковтати суспензію . При сильному здутті живота давайте препарат перед їжею або під час кожного годування.
2
Давайте препарат дітям від 1 року до 6 років у дозі 15-20 крапель під час кожної їди або після прийому їжі. При необхідності можете дати дитині додаткову дозу перед сном.
3
Дітям від 6 років давайте 30 крапель суспензії під час або після кожної їжі і при необхідності перед сном. Доза для дорослих становить 30-45 крапель, залежить від симптомів захворювання і від того, наскільки ефективно діє препарат.
4
Перед підготовкою до будь дослідженням шлунково-кишкового тракту, прийміть увечері від 1 до 6 чайних ложок препарату, залежно від рекомендації лікаря, на голодний шлунок, так як перед будь-якими видами діагностики приймати їжу заборонено. Щоб взяти 6 чайних ложок « Саб Симплекс а», приберіть дозирующую крапельницю. Така ж доза рекомендується при інтоксикації миючими засобами.
5
Препарат можуть приймати вагітні та жінки, якщо є такі проблеми, як метеоризм. Доза для вагітних жінок точно така ж, як для всіх дорослих пацієнтів і становить 30-45 крапель 3-4 рази на день після або під час їжі і при необхідності перед сном.
Зверніть увагу
Протипоказаннями до прийому «Саб Симплексу» є кишкова непрохідність або індивідуальна непереносимість.
Корисна порада
Про взаємодіях з іншими лікувальними препаратами невідомо.