Як замінити кран. Як замінити сантехніку.

Вам необхідно замінити водопровідний кран? Причин для цього може бути багато. Наприклад, коли у вас вийшов з ладу старий кран і ремонту не підлягає, так як перестав працювати змішувач або в місцях ущільнювачів гумок з часом утворилися глибокі вм'ятини. А може, ви просто захотіли замінити кран на сучаснішу модель. Загалом, замінити кран ви легко зможете самостійно, не викликаючи сантехніків.
Інструкція
1
Перше, що потрібно зробити для заміни крана - купити в магазині сантехніки новий кран.
2
Перекрити в квартирі подачу центральній води.
3
Все відкручувати і прикручувати потрібно буде розвідним ключем. Він легко регулюється під потрібний розмір гайок. Для того щоб не пошкодити блискучу поверхню у вашого нового крана, потрібно прикріпити гумкою на робочу частину ключа шматки м'якої, щільної тканини.
4
Над сантехнікою, де ви будете робити заміну крана покладіть великий махровий рушник, робиться це для того щоб не пошкодити поверхню раковини або ванни.
5
Викриття старий кран.
6
На його місце наживите руками новий кран, прикрутите перехідну втулку. Все прикручувати обов'язково потрібно саме руками і тільки після того протягувати ключем. Ключем сильно не тягніть, інакше все можна згорнути. Підтягнувши всі з'єднання, включите центральну воду.
7
Увімкніть кран, якщо ніде не капає вода, ви все підтягнули правильно, якщо ж вода в місцях з'єднання проступає, то з'єднання потрібно трохи підтягнути.