Як вилікувати вузловий зоб.

Вузловий зоб - серйозне захворювання щитовидної залози, в результаті якого утворюються вузли (новоутворення). Зазвичай призначають операцію з їх видалення, пов'язано це з тим, що вони можуть переродитися і стати злоякісними. Але іноді лікар рекомендує спробувати і інші види лікування, якщо, звичайно, є час трохи почекати з оперативним втручанням.
Інструкція
1
Запишіться на прийом до ендокринолога. Вам необхідно здати аналізи на рівень гормонів, пройти УЗД, а в разі необхідності зробити біопсію. Лікар зможе призначити лікування після виявлення загальної картини хвороби. В деяких випадках призначають гормональні та йодовмісні препарати. Дотримуйтесь загальних рекомендацій фахівця.
2
Якщо операція не призначена, і є час трохи почекати, спробуйте перемогти хворобу за допомогою народних методів лікування. Їжте морську капусту щодня, а якщо вам вона не подобається, то купіть сухий порошок з її листя в аптеці. З'їдайте по чайній ложці на добу - цього цілком достатньо для вступу в організм великої дози йоду.
3
Купіть молочні волоські горіхи. Помийте їх під проточною водою. Залийте горішки (близько 40-50 штук) літром меду. Настоюйте приблизно місяць при кімнатній температурі в темному місці, наприклад, в шафі з закритою дверцями. Лікарську суміш їжте три рази на добу по столовій ложці. Якщо у вас є алергія на продукти бджільництва, краще не ризикуйте.
4
Чистотіл допомагає при будь-яких видах пухлин і новоутворень. Заваріть столову ложку трави в склянці окропу. Приймайте по 50 мл до їди 2-3 рази на добу. Якщо вас нудить, то скоротіть дозу випитого настою до 20-30 мл за раз. Чистотіл - отруйна рослина, тому не збільшуйте дозування, лікарський ефект досягається і при вживанні малих доз настою.
5
Пийте відвар лопуха. Заварюйте 3 столові ложки в 500 мл окропу. Вживайте по 100 мл замість чаю тричі на день. Курс лікування від 2-4 тижні. Після цього необхідно пройти повторне обстеження в ендокринолога. Якщо клітини новоутворень стали швидко ділитися, то вузли краще видалити. Коли помітні поліпшення, курс лікування народними засобами необхідно продовжувати.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Wnhq4IJ2XBQ
Зверніть увагу
Більшість фахівців вважають, що лікування вузлового зобу в формі вузлового колоїдного пролиферативного зоба не потрібно, в цьому випадку наказують динамічне спостереження за станом щитовидної залози, а лікування призначається лише тоді, коли вузли показують тенденцію до зростання протягом короткого часу. Лікування вузлового зоба може бути медикаментозним і хірургічним, вибір методу здійснює лікуючий лікар.
Корисна порада
Які препарати призначають при вузловому зобі щитовидної залози. Як правильно лікуватися препаратами тироксину. Чи ефективно лікування таблетками. Кому показана операція на щитовидній залозі. Кому і як проводиться лікування радіоактивним йодом. Чи існують ще якісь методи лікування. Методи лікування вузлового зобу в світі. Враховуючи те, що в якості вузла може ховатися безліч захворювань щитовидної залози, то і підхід до лікування буде різним відповідно до захворювання.