Як вибрати люстру для натяжної стелі.

Існує думка, що натяжні стелі вимагають установки спеціальних освітлювальних приладів. Це не зовсім так. Конструкція натяжної стелі дозволяє встановити практично будь-яку люстру. Однак варто знати, що вибір і покупка люстр і світильників повинна проводитися до початку робіт з монтажу стельової конструкції.
Інструкція
1
Оберіть спосіб кріплення люстри. Існують два види люстр - підвісні і стельові. Стельові люстри кріпляться на спеціальну монтажну планку, яка фіксується за допомогою саморізів. Підвісні - вішаються на гак, вмонтований в стелю. Незважаючи на те, що для натяжної стелі підходять обидва види світильників, рекомендується вибирати люстри підвісного типу. Їх монтаж простіше і дешевле.Прі виборі люстри з підвісним кріпленням необхідно знати, що чим більше хід декоративної чаші по стрижні люстри, тим простіше буде її установка і подальша експлуатація.
2
Оберіть тип ламп, що використовуються в люстрі. Слід враховувати той факт, що піддаючись тривалому впливу високих температур, натяжна стеля може потемніти і втратити форму. Тому в люстрах, використовуваних на натяжних стелі х, рекомендується використовувати енергозберігаючі лампи або светодіоди.Покупая люстру - «тарілку», переконайтеся в тому, що вона має спеціальну захисну пластину, що закриває лампи і охороняє поверхню стелі від перегріву. Відсутність відбивачів може призвести до псування плівки, що покриває потолок.Лампи розжарювання і галогенні лампи, встановлювані в плафони люстри, повинні розташовуватися на відстані, як мінімум, 25 см від поверхні натяжної стелі . Потужність галогенових ламп не повинна перевищувати 35 Вт, ламп розжарювання - 40 Вт Переконайтеся в тому, що отвори під лампи окантовані термостійкої прокладкою. Рекомендується купувати люстри, плафони яких спрямовані вниз. Це допоможе запобігти утворенню чорних кіл на поверхні вашого стелі .
3
При виборі люстри необхідно враховувати фактуру натяжної стелі . Наприклад, напівсферичні світильники будуть дуже вигідно виглядати на лаковому стелі т.к. відображення доповнить півсферу до сферичної форми. А класичні люстри- «свічники», відбиваючись у перевернутому вигляді, можуть виглядати дивно і недоречно.