Як зробити підсвічування натяжної стелі. Як роблять натяжна стеля з підсвічуванням відео.

Досить часто люди в житлових приміщеннях роблять роздільне зональне освітлення. Приміром, для перегляду телевізора можна зробити спеціальну підсвітку , при якій джерела світла видно не буде, а відбудеться відбиття світла від стелі. Це і є закарнизне підсвічування.
Інструкція
1
Влаштувати декоративну підсвітку по периметру ступеневої стелі ви можете своїми руками. Суть її полягає в тому, що джерела світла приховані від очей. Вони не будуть повністю освітлювати приміщення. З готельних частин стелі випромінюватиметься м'яке світло. Створиться ілюзія його невагомості. Для цієї мети зробіть на сходинці фальш стелі «козирок». За ним помістіть лампи. На ринку досить багато різноманітних освітлювальних приладів, за допомогою яких можна зробити красиву підсвітку .
2
Найдешевшими є люмінесцентні лампи денного світла. Вони відрізняються від інших інтенсивним по яскравості освітленням. Єдиним і основним їх недоліком є розрив освітлення на стиках ламп. Вам не вдасться отримати в результаті рівномірне світіння. Досить часто для підсвічування стелі використовується шнур дюралайт. Він являє собою пластикову трубу, в яку запаяні світлодіоди. З його допомогою освітлення буде рівномірним. Однак яскравість від нього набагато нижче, ніж від люмінесцентної лампи. Врахуйте, для його кріплення вам буде потрібно докласти певних зусиль. При монтажі також можна використовувати спеціальні кліпси. Різати шнур слід тільки по 2 метри, а на один інсталяційний комплект ви можете підключити до 50 метрів шнура. Для забезпечення мережевого живлення придбайте спеціальний шнур і випрямляч.
3
Однією з найпопулярніших серед освітлювальних приладів, призначених для підсвічування натяжної стелі, є світлодіодна стрічка. Вона набагато яскравіше, ніж дюралайт. Відірвіть захисний шар і приклейте цією стороною до потрібної поверхні. Єдиний недолік - ціна. Щоб світлодіодна стрічка добре світила, встановіть спеціальний понижуючий трансформатор. Стрічка працює від 12 вольт. Для підвищення ефективності також можна використовувати підкладку з фольги.
Зверніть увагу
Коли вирівнюють стіни, то використовують шпателя, якими легко пошкодити полотно натяжної стелі, відповідно, краще стелю встановити після. Якщо робити стелю вже по шпалерах (що, загалом-то, часто і доводиться робити, тому натяжні стелі встановлюють і в житлових приміщеннях, і просто коли вже весь ремонт підійшов до кінця), то є невеликий ризик пошкодити шпалери.
Корисна порада
Сучасні ж натяжні стелі виглядають так. Уявіть собі, що у вас по всій площині стелі натягнута тонка вінілова плівка (полотно), що кріпиться по периметру до багета. Багет буває видимий і прихований, пластиковий та алюмінієвий.