Як підключити зовнішній жорсткий диск до ноутбука. підключення зовнішнього жорсткого диска до ноотбуку.

Останнім часом в асортименті комп'ютерних товарів можна знайти різні носії: оптичні диски , флешки, карти пам'яті і зовнішні жорсткі диски . Останні, хоч і не так мініатюрні, як карти пам'яті або флешки, є найвигіднішим придбанням з точки зору співвідношення ціна/об'єм. Підключити зовнішній вінчестер до ноутбуку або комп'ютеру нескладно.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер.
Інструкція
1
Розкрийте упаковку зовнішнього жорсткого диска і вийміть носій. Знайдіть інструкцію до пристрою, а також кабель підключення вінчестера до комп'ютера. Якщо ви придбали вінчестер форм-фактора 3,5 '', то в упаковці, крім зазначеного, буде лежати адаптер харчування.
2
Підключіть адаптер живлення до вінчестера, якщо він вимагає додаткового постачання електрикою - зазвичай це потрібно вінчестерам форм-фактора 3,5 ''. Підключіть адаптер живлення в розетку, а кабель до ноутбуку - в USB-порт. Можна використовувати будь-який USB-порт ноутбука, який вам зручно.
3
Зачекайте, поки ноутбук визначить зовнішній носій. Зазвичай операційна система видає звуковий сигнал при підключенні будь-якого носія. Якщо у вас активний автозапуск з носіїв, то з'явиться вікно вибору дії. Якщо ж ні, то після установки драйверів (яке відбувається автоматично) вміст вінчестера буде вам доступно через будь диспетчер файлів.
4
Не варто підключати неперевірені носії до комп'ютера без антивірусної програми. Сучасні віруси використовують автозапуск з пристрою, щоб скопіювати себе в операційну систему. При першому запуску переносних носіїв містяться в них віруси автоматично запускаються і інтегруються в реєстр комп'ютера, тому не відключайте антивірусне програмне забезпечення.
Зручне рішення збільшення обсягу пам'яті для зберігання даних - покупка зовнішнього жорсткого диска. Для його установки не потрібно викликати спеціаліста, не потрібно розбирати комп'ютер. Це особливо актуально, якщо комп'ютер знаходиться на гарантії.
Інструкція
1
Зовнішній жорсткий диск вирішує безліч проблем, при цьому представляючи собою ще й стильний комп'ютерний аксесуар. Перш ніж встановлювати зовнішній диск, його потрібно правильно підібрати, тому що, від того, який зовнішній диск ви купите, буде залежати його підключення до комп'ютера.
2
Слід знати, що в якості зовнішнього жестrого диска можна використовувати жорсткий диск будь-якого типу, розміру та об'єму. Ви можете підключити звичайний 3,5 дюймовий жорсткий диск за допомогою спеціального адаптера Mobile Rack, і в цьому випадку підключення здійснюватиметься за допомогою кабелю USB та кабелю з адаптером живлення 220V (йде в комплекті з адаптером). Потрібно буде вставити жорсткий диск всередину адаптера, закрити, підключити до силової розетки, а також кабелем USB до комп'ютера.
3
Також можна в якості зовнішнього диска підключити звичайний 2,5 дюймовий жорсткий диск (для ноутбуків), використовуючи відповідний адаптер. Адаптери для дисків такого розміру не вимагають підключення до розетки 220V, і послідовність дій при підключенні буде простіше: вставте диск всередину адаптера і підключіть його до будь-якого вільного порту USB на комп'ютері.
4
При використанні готового зовнішнього диска вам не потрібно буде здійснювати додаткових дій - просто підключіть диск через USB кабель до комп'ютера і насолоджуйтеся.
5
В деяких випадках після підключення нового диска до комп'ютера, буде потрібно провести форматування диска. Щоб відформатувати диск, зайдіть в папку «Мій комп'ютер», знайдіть у ній значок нового диска, і клацнувши по ньому правою кнопкою виберіть пункт «Форматувати» в діалоговому вікні потрібно змінити тільки два пункти - вибрати в якості файлової системи NTFS і поставити галочку біля напису «швидке форматування». Після цього ваш новий жорсткий диск буде повністю готовий до роботи.
Зверніть увагу
Варто відзначити, що вартість звичайного диска разом з адаптером буде істотно нижче вартості готового зовнішнього жорсткого диска такого ж об'єму.