Як зібрати самому меблі. Як зібрати дитячі меблі схема зборки казка 4.

Меблі є центральним елементом інтер'єру в будинку. Правильно підібрана меблі прослужить довгі роки, зберігаючи приємний вигляд і експлуатаційні якості. Купівля та збирання меблів - справа відповідальна. Зазвичай набуваючи меблі, у вас може виникнути питання про те, як її краще зібрати: зробити це своїми силами або найняти професіоналів.
Інструкція
1
Як правило, вартість збірки складає приблизно 10 відсотків від вартості меблів. Збираючи меблі самостійно, ви заощадите значну суму грошей. Звичайно, збоку ексклюзивної дорогих меблів краще довірити фахівцям, а ось зібрати звичайна платтяна шафа, модульну стінку або кухонний гарнітур цілком вам під силу. Крім того, всі меблі збирається відповідно до інструкції, яку ви знайдете в упаковці. Так що професійні збирачі збиратимуть вашу меблі з цієї самої схемою. Єдиний плюс в тому, що вони зроблять роботу набагато швидше.
2
Перед тим, як ви почнете збирати меблі, переконайтеся, її необхідно правильно прийняти від експедитора. Переконайтеся, що всі коробки доставлені, пошкоджену упаковку обов'язково розкрийте, перевірте цілісність комплектуючих виробів в ній. Обов'язково відкрийте упаковки зі стеклами і дзеркалами, переконайтеся, що на них немає сколів і тріщин. Якщо все гаразд, можна приступати до складання.
3
Збірку меблів виробляєте строго за схемою. Не відкривайте відразу всі коробки, почніть з одного модуля в стінці або шафи в гарнітурі. Так ви не заплутаєтеся і заощадите місце для збірки. Щоб не пошкодити покриття підлоги, рекомендується проводити роботи, постеливши що-небудь, наприклад, упаковку, що залишилася від меблів. Вся необхідна для складання фурнітура є в комплекті. Дірки для болтів і ручок зроблені виробником. Вам необхідно лише відповідно до схеми визначити місця кріплень.
4
Збирати меблі необхідно в горизонтальному положенні. Зібрані модулі і корпусу встановлюються вертикально у міру готовності. Взагалі, зборка меблі нагадує гру в конструктор: на ваших очах безликі деталі перетворюються в стильну кухню чи сліпучий гарнітур.