Як дати оголошення про продаж нерухомості.

Успішний продаж будинку або квартири в чому залежить від грамотно складеного оголошення. Воно повинно викликати у потенційного покупця бажання оглянути виставлений на продаж об'єкт нерухомості .
Інструкція
1
Текст оголошення почніть з вказівки типу нерухомості (будинок, квартира, кімната тощо), поверху, метражу загальної та корисної площі, кількості кімнат.
2
Якщо продаєте приватний будинок, вкажіть площа ділянки, дайте інформацію про наявність газу, водопроводу, каналізації, опалювальної системи. У тому випадку, якщо будинок новий або побудований не так давно, вкажіть рік зведення. Додайте інформацію про господарських будівлях, наявності гаража. Якщо є сад, обов'язково це відзначте. У тому випадку, якщо будинок продається в селі, повідомте відстань до найближчого міста. Не зайвою буде інформація про наявність телефону, супутникового телебачення та інтернет-підключення.
3
Якщо в продаваної квартирі зроблений хороший ремонт, вкажіть це в оголошенні. Опишіть тип санвузла - загальний або роздільний, дайте інформацію про метраж кухні та коридору. Якщо нерухомість перебуває в хорошому районі, відзначте це як одне з достоїнств пропозиції.
4
Опублікуйте оголошення в місцевих газетах. Воно може бути як платним, так і безкоштовним. Бланк часто друкується в газетах, деякі видання приймають оголошення по телефону. Можете подати оголошення, безпосередньо звернувшись до редакції.
5
Скористайтеся послугами місцевого радіо, заплативши невелику суму і залишивши текст редактору.
6
Використовуйте інтернет-сайти, що публікують інформацію про продажу нерухомості . Багато хто з них не вимагають реєстрації, на деяких доведеться зареєструватися. У запропонованій формі вкажіть регіон, місто і всю інформацію про продається житло. При продажу приватного будинку додайте фотографію - багато сайтів з оголошеннями про продажу нерухомості це дозволяють. Вкажіть запитувану ціну і контактні дані.
7
Зверніться до місцевих агентства нерухомості . Більшість з них безкоштовно розміщують оголошення про продажу , стягуючи гроші за надані послуги з покупців нерухомості . Деякі ріелтерські контори пропонують укласти договір про те, що ви не будете звертатися в інші агентства нерухомості , натомість обіцяючи більш активне просування рекламного оголошення. При оформленні будь-яких документів та договорів читайте уважно всі пункти і виноски, написані дрібним шрифтом.
8
Досить ефективним способом продажу залишається розклеювання оголошень на вуличних стендах. Розклеювання повинна вестися тільки у відведених для цього місцях. Так як вуличні оголошення швидко зриваються або заклеюються іншими оголошеннями, оновлюйте їх раз на кілька днів.
Корисна порада
Звертайтеся в агентства нерухомості з перевіреною репутацією, які працюють на ринку житла не менше двох років.