Як заварювати японський чай.

Чайний кущ і технологія обробки його листя були завезені в Японію з Китаю. Як і багато китайські сорти, найбільш відомі японські чаї є зеленими. Вони відрізняються характерним трав'янистим присмаком і містять більше вологи, ніж китайські чаї. З цієї причини японський чай рекомендують зберігати в прохолодному місці. Крім того, на відміну від китайського пуеру, ці чаї не слід зберігати довго.
Вам знадобиться
  • - чай;
  • - м'яка вода;
  • - чайник для заварювання.
Інструкція
1
Для того щоб отримати задоволення від правильно завареного японського чаю, використовуйте для заварки м'яку воду. Можна брати воду, пом'якшену шляхом заморозки. Для цього вам буде потрібно заморозити її в будь підходящої ємності і прибрати з отриманого льоду непрозору білу середину.
2
Для заварки чаю рекомендують використовувати чайник з ситечком. Ситечко може бути вже вбудованим в чайник і досить великим для того, щоб в чашку потрапили частки листя. Це, звичайно, не обов'язково, але цілком допустимо. Перед заварюванням чайник необхідно прогріти.
3
Нагрейте воду до температури, оптимальної для заварки обраного вами сорти чаю. Для сенча, одного з найбільш відомих видів японського чаю, ця температура в межах від сімдесяти п'яти до вісімдесяти градусів. При такій же температурі заварюється і Генмайча, суміш сенча з рисом. Для Ґьокуро, який вважається вищим сортом японського чаю, потрібно вода температурою не вище п'ятдесяти - шістдесяти градусів. Вважається, що, чим вище сорт чаю, тим нижче температура води, якою заливають чайне листя.
4
Деякі любителі японського чаю воліють нагрівати воду для заварки до кипіння і остуджувати до потрібної температури або змішувати окріп з водою кімнатної температури. Так, змішавши однакову кількість щойно закипілої води і води кімнатної температури, ви отримаєте рідина, нагріту до шістдесяти градусів.
5
Засипте чайне листя в чайник для заварки і залийте їх водою. На дві чайні ложки сенча вам потрібно сто п'ятдесят мілілітрів води. На таку ж кількість листя сорту Ґьокуро потрібно сто мілілітрів води.
6
Зачекайте, поки чай завариться. Як правило, японський чай не настоюється довше двох хвилин. Сенча наполягають від хвилини до півтора, Ґьокуро - дві. Розлийте всю рідину по чашкам, не залишаючи нічого в чайнику.
7
Багато японських чаї можна заварювати по кілька разів, збільшивши температуру води на десять градусів. Винятком є порошковий матчу. Обсмажений сорт ходзіча теж не підходить для повторного заварювання.