Як навчитися не лінуватися. план боротьби з лінню.

Підчас лінь губить на корню найсвітліші починання. Вона заважає взятися за термінову роботу, не дозволяє вибратися з дому на прогулянку. Спортивні заняття занедбані, важливі справи відкладаються на невизначений термін і накопичуються, як снігова куля. Як же здолати цю напасть і навчитися не лінуватися?
Інструкція
1
Намітьте план боротьби з лінню. Для початку визначтеся, чого саме вона заважає. Припустимо, протягом дня ви не справляєтеся з завданнями, які необхідно виконати. Це досить поширена ситуація, яку можна вирішити.
2
Складайте список щоденних справ і неухильно йому випливайте. Пам'ятайте, що найкраще робота йде на лад з ранку, а на вечір можна залишити щось другорядне.
3
Влаштуйте свій режим дня таким чином, щоб у ньому обов'язково був час для відпочинку. Особливо це важливо при серйозних стресах, коли навіть сама думка про відсутність перерв здатна увігнати в депресію.
4
Максимально оптимізуйте навантаження. Чи не хапайтеся за все одразу, починайте з простих завдань, дайте собі час на входження в ритм. Не поспішайте! Це просто погана звичка. Встигає той, хто ніколи не поспішає.
5
Ставте перед собою реальні цілі. Не потрібно давати клятву починають дачний будинок за один вечір, адже роботи там на кілька тижнів. Розділіть задачу на дрібні кроки, прикиньте, скільки часу займе їх виконання, і беріться за справу. Скажіть собі, що ніякої напруги не потрібно.
6
Заохочуйте себе за зроблену роботу. Нехай це буде чашечка чаю з шоколадом, улюблений серіал на ніч або можливість довше побути з друзями. Таким чином ви підкріпите благе починання боротьби з лінню втішними призами, які будуть підбадьорювати вас, коли звичка відкладати справи на потім спробує знову взяти верх.
7
Висипайтесь! Недолік сну неможливо нічим компенсувати. Але і його надлишок робить людину млявою, позбавляє енергії. Визначте, скільки годин сну вам потрібно в добу, вставайте по будильнику навіть у вихідні, і скоро звичка відпочивати вдень на дивані замість пробіжок в парку кане в минуле.
8
Постійно нагадуйте собі, що від вашої працездатності залежить ваш успіх, тоді проводити час даремно вам просто расхочется. Лінь не можна прогнати вмовляннями. Але вона покидає тих, хто просто робить справу, не піддаючись спокусі вічної ледарства.