Як зберегти гроші в кризу.

Люди, які аналізують економічну обстановку, сформовану в країні, починають замислюватися про те, як зберегти грошові кошти в період кризи . У цьому випадку не варто кидатися в паніку і робити необдумані вчинки.
Інструкція
1
Зберігайте гроші в різних банках - цей спосіб допоможе уникнути великих втрат. Адже навіть якщо один-два банки збанкрутують, інші все одно стійко витримають кризу.
2
Розподіліть кошти: можете перевести 30% заощаджень у долари, 30% - в євро, а решта залишити в рублях. На самій-то справі немає істотних прогнозів стосовно зростання будь-якого курсу валюти. Таким чином ви точно не втратите всю суму накопичених коштів, а може навіть і примножите їх. Одна валюта може знецінитися, а друга сильно вирости у вартісному вираженні в момент кризи .
3
Не варто загострювати увагу на проблемах давно минулого кризи , особливо не думайте про дефолт.
4
Зберігайте гроші будинку. У безлічі людей в цьому випадку "зачешется" рука, щоб витратити гроші, наприклад, на покупки. Якщо ви ставитеся до цієї категорії людей, краще покладіть гроші в банк на певний банківський рахунок, який не передбачає зняття грошових коштів протягом довгого терміну.
5
Переведіть накопичення в золото, срібло, паладій або платину. Даний метод дозволить уникнути втрати заощаджень і розтрат. Дорогоцінний метал можете зберігати хоч у банку, хоч удома.
6
Вкладіть гроші в інвестиції великої компанії - в залізницю або в інше активно розвивається виробництво. Спочатку проаналізуйте стан компанії, в яку збираєтеся вкласти кошти. Проконсультуйтеся з фахівцем даної компанії - дізнайтеся, як вона переносить кризу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=K8QosEzQlIc