Як зробити стяжку на теплу підлогу.

Якщо потрібно покласти рівний і тепла підлога, то без стягування не обійтися. Прийняті в Росії технології будівництва припускають, що у бетонних перекриттів гладкою може бути тільки одна сторона. Якраз та, що є стелею квартири сусідів знизу.
Вам знадобиться
  • - спеціальний будівельний пилосос;
  • - грунтовка;
  • - бетонна і (або) самовиравнівающаяся суміш;
  • - теплоізоляція;
  • - фанера.
Інструкція
1
Почніть підготовку до стяжки підлоги. Необхідно ретельно очистити бетонну плиту від бруду і пилу. Використовуйте спеціальний потужний пилосос. Після очищення, укладіть ґрунтовку, щоб поверхня бетонної плити стала в'язкою. Забезпечити в'язке дію грунтовки особливо необхідно в тому випадку якщо далі планується класти керамічну плитку, яка дуже чутлива до найменшого перекосу монтажної поверхні.
2
Зверніть увагу, що стяжка може бути здійснена по-різному. Використовуйте з'єднання сухих, важких бетонних сумішей з клейкими речовинами і піском для укладання стяжки традиційним російським способом. Мінусом такого методу є неминуче очікування висихання стяжки. А це не менше 45-50 днів мінімум. Після просушки укладіть влагоустойчивое покриття і фанеру.
3
Застосуйте так звані наливні підлоги в поєднанні з шумоїзоляционнимі технологіями. Традиції Європи, частина яких перекочувала в Росію разом з європейськими оздоблювальними матеріалами, після двотижневого просушування припускають використання полімерної плівки і пінополістиролу.
4
Скористайтеся самим передовим способом, якщо попередні два не влаштовують. Новий метод називається «суха стяжка». Візьміть плити з гіпсовмісткою речовини з прекрасною гідроізоляцією, що важливо для теплої підлоги, і покладіть їх внахлест на суху засипку. Величезний плюс цієї стяжки - вона не вимагає просушки. А це означає, що роботи з прокладання спеціальних, захищених електричних кабелів або металопластикових труб, а слідом і верхньої стяжки для установки теплої підлоги можуть початися безпосередньо слідом за виконаною роботою.
Зверніть увагу
Зверніть увагу на той факт, що метод «сухого стягування» підходить як електричному, так і водному теплому підлозі.