Як завивати волосся.

У всі часи жінки намагалися виглядати якнайкраще, експериментуючи над своєю зовнішністю. А змінювати вигляд волосся - справа нехитра і дуже ефективне. Власниці довгого волосся можуть змінювати не тільки різні стрижки та зачіски, але й структуру волосся, роблячи їх, наприклад, чарівно кучерявими.
Інструкція
1
Для завивки волосся існує безліч способів і пристосувань. Найбезпечнішим, мабуть, є спосіб завивки волосся на бігуді. За допомогою бігуді ви зможете отримати красиві локони, не пошкоджуючи їх температурної обробкою.
2
Вимийте волосся згідно типу вашого волосся. Зволожите їх закріплює засобом або гелем для укладання. Розділіть вологі волосся на невеликі частини. Починаючи з верхівки, акуратно закріпіть бігуді на кожній прядки волосся. Для кращого результату дайте волоссю висохнути природним способом. Якщо ж ви поспішаєте і ефект завивки необхідно отримати найближчим часом, скористайтеся феном для додаткової просушки.
3
Довгі волосся завивати на бігуді середнього або великого розміру. Бігуді на липучках підходять тільки для короткого волосся, так як довгу пасмо вони втримати не зможуть. Якщо ви прагнете додати об'єм вашій зачісці, то для завивки на маківці використовуйте бігуді більшого діаметру, ніж на інших пасмах.
4
Якщо ви залишаєте бігуді на ніч, то вам у використанні більше підійдуть гнучкі бігуді - папільйотки. Але майте на увазі, що пасма для них потрібні більш тонкі і кучері вийдуть більш дрібні. Закріпіть їх так само, на вологі волосся , за бажанням нанесіть засіб для укладання. Починаючи з кінця пасма, накрутіть волосся до самого коріння, а краї папільйотки щільно з'єднаєте між собою.
5
Якщо завивку необхідно виконати в короткі терміни і часу на просушку феном у вас немає, то скористайтеся бігуді гарячої завивки. З їх допомогою добитися кучерявою зачіски набагато простіше і швидше. Серед їх різновидів можна відзначити бігуді минулих часів - ті, які перед нанесенням на волосся необхідно 20 хвилин тримати у киплячій воді для отримання потрібного температурного режиму, і сучасні електричні бігуді, покриті спеціальним жаростійким матеріалом, який оберігає волосся від перегріву.
6
Після остаточного висихання волосся акуратно зніміть бігуді. Розрівняйте зачіску і збризніть волосся лаком для закріплення. Якщо вам необхідна більш пишна зачіска, то пальцями розділіть кожен локон на більш дрібні кучерики і також зафіксуйте отриманий обсяг лаком.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ZorSg50sawY
Корисна порада
Якщо ви вважаєте за краще не кучерики, а локони, завийте волосся за допомогою плойки.
У вас прямі волосся , але так хочеться отримати веселі кучерики! Здавалося б, що може бути простіше? Береш бігуді і приступайте до роботи. Справа ця не хитра. А ось і ні! Для отримання хорошої завивки вам доведеться врахувати деякі тонкощі.
Інструкція
1
Запам'ятайте, що завивку слід робити на чисте волосся. Тому, насамперед, помийте голову і підсушіть волосся рушником або феном. Вони повинні залишатися вологими.
2
Тепер визначитеся, що саме ви хочете отримати в результаті завивки. Бігуді бувають різних розмірів, і вигляд ваших локонів буде прямо залежати від цього. Широкі великі бігуді допоможуть вам отримати пишну зачіску з великими локонами. Чим тонше бігуді, тим, відповідно, більш дрібними і пружними будуть ваші кучері.
3
Розчешіть волосся і приступайте до завивки. Намагайтеся брати пасма волосся приблизно однакового обсягу. На більш великі бігуді накручуйте пасмо більшого обсягу, ніж при використанні дрібних бігуді. У процесі завивки зволікайте волосся сильніше. Для того щоб вони отримали додатковий об'єм.
4
Під час завивки змочуйте кожне пасмо волосся спеціальним звичним для вас засобом укладання. Таким чином, ви збережете свою зачіску довше, ніж без використання мусу або пінки. Забудьте про пивні дріжджі і цукрові сиропи. Ці способи були гарні в часи дефіциту косметичних засобів. Хоча якщо вам подобатися підманювати мух і бджіл, продовжуйте псувати ваше волосся подібним чином.
5
Сушіть завивку так, як вам зручно. Скористайтеся феном, якщо ви обмежені в часі або надайте волоссю висохнути природним способом. Якщо ви побоюєтеся, що при застосуванні фена волосся, ретельно завиті на бігуді, скошлати, просто використовуйте спеціальну сіточку для волосся.
6
Після того як ваше волосся просушені в достатній мірі, приступайте до процедури зняття бігуді. При цьому, якщо ви робили завивку на спіральні бігуді, акуратно викручуйте їх з отриманого локона. Втім, будь-які бігуді слід знімати не поспішаючи, по одній штуці. Зайва поспіх порушить структуру вашої завивки.
7
Розчісуйте завиті локони за допомогою гребінця з рідкими зубцями. Після закінчення роботи використовуйте лак для волосся, щоб закріпити вашу зачіску. Дрібним або спіральним кудрям надайте мокрий ефект, завдавши трохи гелю на кожне пасмо.