Як розводити дитячу суміш. Як перейти на суміш при грудному вскармлевоніі.

Зараз прилавки магазинів і супермаркетів заповнені різноманітним асортиментом молочних сумішей. Всі вони призначені для вигодовування дітей грудного віку в разі нестачі або відсутності материнського молока. Дитячі молочні суміші максимально адаптовані під грудне молоко. Проте варто пам'ятати - від того, як правильно ви розводите дитячу суміш , залежить здоров'я вашого малюка.
Вам знадобиться
  • Окрема ємність для стерилізації дитячого посуду.
Інструкція
1
Перш ніж приготувати молочну суміш , підготуйте посуд для малюка і пристосування, які будуть використовуватися в процесі приготування. Це різні пляшечки, чашечки, ложечки і навіть невеликі мисочки, спеціально пристосовані для дитячого годування. Ретельно помийте їх в кип'яченій теплій воді, можна за допомогою харчової соди, так як вона здатна знищувати шкідливі бактерії. Для миття важкодоступних місць, наприклад, дна пляшечки, використовуйте спеціальні щіточки.
2
Далі потрібно простерилізувати ємності, призначені для годування маляти. Прокип'ятіть дитячий посуд: пляшки, соски, кріпильні елементи, ковпаки, ложки та спеціальні шприци. Стерилізують ємності і пристосування в одній і тій же посуді, не використовуйте її для інших цілей.
3
Після ретельного приготування ємності для молочної суміші можна сміливо приступати до її приготування. Обов'язково прочитайте на етикетці продукту про склад, способі приготування і про пропорційне кількості суміші. Розводити її необхідно, строго дотримуючи приписи виробника даного продукту, а також правила гігієни. Адже здоров'я маляти - понад усе.
4
Існують суміші з різним режимом приготування. Деякі просто розбавляються теплою кип'яченою водою, інші необхідно запарювати окропом. Оптимальна температура молочної суміші, готової до вживання, не повинна перевищувати температуру людського тіла, тобто 36 градусів. Згідно з народним методом, перевірка температури будь-якої дитячої їжі виробляється дуже простим чином - капніть кілька крапельок на тильну сторону долоні, тим самим визначивши, чи можна годувати нею дитини або стоїть ще трохи охолодити.
5
Зберігайте вже розведену суміш в разі, якщо вона не була використана в повній кількості, в холодильнику, але не більше доби. В ній можуть однаково зберігатися і розмножуватися шкідливі бактерії. При кімнатній температурі фахівці радять зберігати розведену суміш не більше двох годин. Однак найкращим варіантом залишається розведення молочної суміші безпосередньо перед процесом годування дитини. В цьому випадку ви уникнете розмноження бактерій в дитячому харчуванні та убезпечите вашого малюка.
Зверніть увагу
Необхідно уважно вивчити спосіб приготування кожного окремого виду суміші, так як він може відрізнятися.
Дитячі суміші містять в собі всі необхідні інгредієнти для харчування грудних дітей. Найчастіше це сухі порошки. Практично всі вони розробляються на основі високоякісного коров'ячого молока, яке в процесі виробництва піддається спеціальним способам переробки, збагачується вітамінами, амінокислотами та мікроелементами. Це робиться для того, щоб кінцевий продукт був ближчий за складом до грудного молока і відповідав особливостям травлення малюків.
Інструкція
1
Суміш для годування повинна бути підібрана строго відповідно c віком і здоров'ям дитини. Для цього потрібно заздалегідь порадитися зі своїм педіатром, він допоможе підібрати суміш, яка найкраще підійде вашому малюкові.
2
Для кожного годування необхідно готувати свіжу суміш. Дуже важливо дотримуватися пропорцію води і порошку відповідно до вказівок виробника. Прочитайте на коробці, яка кількість води і порошку вам потрібно використовувати для приготування суміші.
3
Якщо ви візьмете занадто багато порошку, тоді у вас вийде суміш з підвищеним вмістом харчових речовин. В більшості випадків це призводить до відрижки, нестійкого стільця і блювоті. Малюк стає примхливим, погано спить і постійно плаче.
4
Якщо ви візьмете порошку занадто мало, тоді суміш вийде низькокалорійна і малюк залишиться голодним.
5
Воду для приготування суміші необхідно заздалегідь закип'ятити і остудити до потрібної температури. Вона не повинна бути занадто гарячою, інакше під її впливом суміш втратить всі свої корисні речовини, необхідні дитині. Ніколи не варіть суміш.
6
Не використовуйте для приготування суміші дистильовану воду, вона бідна мінеральними солями.
7
Воду в пляшечку потрібно наливати до того, як ви засипле порошок. Перевірте кількість води в пляшці. Поставте її на рівну поверхню і переконайтеся, що рівень води в пляшечці збігається з потрібним вам поділом.
8
Мірною ложкою відміряйте необхідну кількість суміші і швиденько додайте порошок в пляшку.
9
Після цього прикріпіть на пляшку соску, щільно закрийте ковпачок і обережно потрясіть пляшечку до повного розчинення порошку.
10
Перед тим як давати суміш малюкові обов'язково перевірте її температуру. Капніть трохи суміші собі на зап'ясті. Вона не повинна обпалювати або бути занадто прохолодною. Ідеально буде, якщо ви відчуєте легке приємне тепло.
Корисна порада
Готову суміш можна зберігати в пляшечці в холодильнику. Перед годуванням її необхідно тільки підігріти до потрібної температури.