Як створити макет.

Adobe Illustrator CS5 - це універсальне додаток, який можна використовувати для підготовки зображень для презентацій та мультимедійних програм. Також з його допомогою можна створювати і редагувати ілюстрації в поліграфії. У цій програмі ви можете створити макет .
Вам знадобиться
  • - програма Adobe Illustrator CS5.
Інструкція
1
Запустіть програму Adobe Illustrator CS5, щоб приступити до створення макет а. Для початку продумайте зовнішній вигляд вашої книги і всі її основні елементи, ви повинні хоча б приблизно уявити, який результат ви хочете отримати. Заздалегідь підготуйте текст і зображення, які необхідно додати в макет .
2
Дотримуйтесь правил верстки при оформленні макет а: вона повинна забезпечити прийнятний вигляд, відповідати вимогам дизайну, її результат повинен бути зручним у використанні, а також мати компактне розташування матеріалів. Макет - це набір правил, яких потрібно дотримуватись при розташуванні елементів тексту та графіки.
3
Створіть новий документ, встановіть розмір 140 на 180 мм. Помістіть сторінку на екрані таким чином, щоб ви бачили її всю. Так ви зможете правильно оцінити розташування графічних і текстових елементів.
4
Помістіть текст в макет . Для цього виберіть меню «Файл» і команду «Помістити». Текст перетворіть в криві, щоб уникнути проблем при друку. Але це необхідно зробити після оформлення. Перетворіть шрифти в графіку, при цьому інформація про шрифт буде втрачена, але буде збережений зовнішній вигляд тексту.
5
Задайте абзацний відступ для тексту і встановіть стиль для заголовків. Виділіть абзаци за допомогою відбиття. Позбавтеся від висячих рядків, тобто неповних, коли один рядок на одній сторінці, а весь текст абзацу - на іншій. Це спотворює смугу набору і погіршує читаність тексту.
6
Помістіть зображення в текст за допомогою команди «Файл» - «Помістити», розташуйте її зліва від тексту. Викличте горизонтальну і вертикальну лінійки («Перегляд» - «Лінійки» - «Показати лінійки»). Додайте напрямні по горизонталі і по вертикалі, відстань до краю сторінки має бути близько сантиметра.
7
Застосуйте автоматичні мітки різу, для цього виберіть меню «Об'єкт» - «Створити мітки обріза», далі виконайте розблокування об'єктів. Виберіть команду «Об'єкт» - «Звільнити все», переведіть елементи на один шар. Далі виконайте збереження макет а у форматі EPS. На цьому підготовка макет а завершена.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=N0z2RVxix6c