Як вибрати масштаб.

Щоб користувач почувався комфортно при роботі на комп'ютері, значки папок і файлів, написи та інші компоненти системи і «Робочого столу» повинні бути налаштовані відповідним чином. Щоб вибрати і встановити відповідний масштаб , необхідно виконати ряд дій.
Інструкція
1
Відкрийте вікно «Властивості: Екран». Зробити це можна кількома способами: через меню «Пуск» викличте «Панель управління», в категорії «Оформлення і теми» виберіть значок «Екран» або будь-яке із завдань. Якщо «Панель управління» відображається в класичному вигляді, натисніть на значок «Екран» відразу. Інший спосіб: в будь-якому вільному місці «Робочого столу» клікніть правою кнопкою миші. У випадаючому меню виберіть пункт «Властивості», - відкриється потрібне діалогове вікно.
2
У діалоговому вікні «Властивості: Екран» перейдіть на вкладку «Параметри». Масштаб зображення на екрані в чому залежить від обраного дозволу. В категорії «Дозвіл екрану» за допомогою «повзунка» виберіть той масштаб , який вам підходить, і натисніть кнопку «Застосувати». На запит системи про підтвердження змін відповідайте ствердно.
3
Якщо вас не влаштовує масштаб , який можна вибрати описаним способом, на тій же вкладці натисніть на кнопку «Додатково». В додатково діалоговому вікні «Властивості: Модуль підключення монітора і [назва вашої відеокарти]» перейдіть на вкладку «Загальні». В поле «Масштаб (кількість точок на дюйм)» за допомогою списку, що випадає встановіть значення «Особливі параметри». У вікні "Вибір масштаб а» встановіть за допомогою лінійки або випадаючого списку потрібний вам масштаб . Натисніть кнопку ОК і «Застосувати». Якщо буде потрібно, перезавантажте комп'ютер.
4
На вкладці «Оформлення» вікна «Властивості: Екран» виберіть розмір шрифту, який зручний для ваших очей. Якщо не вистачає наявних налаштувань, натисніть кнопку «Додатково». Використовуючи список, що випадає в розділі «Елемент», вибирайте той елемент, масштаб якого хочете змінити. Введіть в доступних полях потрібний вам розмір шрифтів, кнопок управління вікнами і так далі. Після внесення змін натисніть в додатковому вікні кнопку ОК, у вікні властивостей - кнопку «Застосувати» і закрийте вікно звичайним способом.
Вибір масштабу, в якому буде виконано креслення, важливе завдання кожного інженера-конструктора. При виконанні креслень невеликих деталей або складальних одиниць кращий натуральний масштаб 1: 1, при якому креслення деталі виконується з розмірами реального об'єкта. Часто для зручності прочитання креслення застосовують масштаби збільшення або зменшення.
Інструкція
1
Уважно вивчіть основний напис креслення. Масштаб повинен бути вказаний в правому нижньому кутку основного напису у відповідній графі. У машинобудуванні, приладобудуванні часто застосовуються масштаби збільшення, наприклад 2: 1, 4: 1 і т.д. Це потрібно для того, щоб креслення невеликих деталей з усіма нанесеними розмірами, розрізами і перетинами, могли бути з легкістю прочитані інженером, майстром або робочим.
2
На будівельних кресленнях використовуються масштаби зменшення, наприклад 1: 200, 1: 400. Найчастіше для креслень певних типів будівель або будівель проектувальник зобов'язаний застосовувати певні масштаби. Масштаб також повинен бути вказаний в основному написі або на полі креслення.
3
Якщо ви не можете знайти масштаб на кресленні, спробуйте визначити його самостійно. Для цього вам необхідно знати, який саме об'єкт зображено на кресленні і його габаритні розміри. Якщо на кресленні розміри не проставлені, але під рукою у вас є деталь, виміряти її можна за допомогою штангенциркуля, лінійки або рулетки.
4
Знайдіть на кресленні той вид деталі, на якому нанесені габаритні розміри. Прикладіть лінійку або рулетку до розмірної лінії одного з габаритних розмірів і виміряйте її довжину. На кресленні вона виглядає як відрізок зі стрілками на кінцях і числовим значенням розміру посередині.
5
Порівняйте отриманий результат з числовим значенням розміру. Для цього розділіть результат на числове значення. Наприклад, ви отримали значення 16 мм, а на розмірної лінії написано 8. Розділивши значення, ви отримаєте число 2, це і буде масштаб збільшення, оскільки виміряний відрізок виявився більше значення розміру в 2 рази.
6
Якщо ви не можете знайти масштаб на будівельному кресленні, спробуйте з'ясувати розміри проектованого або вже наявного будівлі. Приблизно визначити реальні розміри будівлі можна, оцінивши кількість поверхів в ньому, висоту стель і т.д. Потім також виміряйте висоту будівлі, зображеного на кресленні, і порівняйте значення. Обов'язково враховуйте те, що розміри на кресленнях проставляються в міліметрах.