Як відкрити диск для запису.

Як правило, у початківців користувачів персонального комп'ютера постійно з'являються питання про те, як записувати диски . При цьому часто помилки виникають з відкриттям диска.
Вам знадобиться
  • - диск.
Інструкція
1
Щоб відкрити диск для записи на комп'ютері, перш за все, потрібно підготувати чистий носій, на який буде зроблений запис певних файлів. Вставте диск в привід комп'ютера і натисніть кнопку на дисководі, щоб операційна система почала перевіряти диск і відкривати вміст. За замовчуванням вискакує невелике меню, в якому можна вибрати варіанти відкриття, а також деякі операції на комп'ютері. Знайти на пункт «Відкрити через провідник».
2
Система відкриє на робочому столі невелике вікно, в якому буде порожнє поле. Це говорить про те, що диск, який знаходиться в приводі комп'ютера, абсолютно порожній, і на нього можна записати різну інформацію, яка вміститься за обсягом. Ви можете використовувати різні види носіїв даного типу, тому не варто особливо морочитися на рахунок цього.
3
Далі підготуйте всі файли, які слід записати на носій інформації. Перенесіть всі у вікно, яке відкрилося при вставці чистого диска. Можете зробити і іншим способом. Виберіть папку, в якій зберігаються всі дані для записи. Натисніть на ній правою клавішею миші та виберіть пункт «відправити у ...» і виберіть пристрій, який за замовчуванням визначається системою як привід комп'ютера. Далі натисніть на кнопку вгорі під назвою «Запис».
4
Як тільки запис всіх даних буде завершена, система в автоматичному режимі витягне носій інформації. Не забувайте видаляти тимчасові файли, які були записані на комп'ютері, оскільки вони займають певну частину пам'яті жорсткого диска. Після кожної записи обов'язково перевіряйте якість відтворення, тому що інформація може бути відображена некоректно на комп'ютері.