Як підключити гостьовий доступ ByFly.

Гостьовий доступ до інтернет-ресурсу «Белтелеком» дозволяє здійснювати безкоштовне підключення до ігрового сервера, радіо, чатів та регіональним порталам протягом п'яти днів. Процес налаштування гостьового доступ а byfly може бути виконаний користувачем з мінімальним досвідом роботи з комп'ютером.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Панель управління» для виконання операції настройки гостьового доступ а byfly.
2
Вкажіть пункт «Мережа та підключення до інтернету» і розкрийте посилання «Мережеві підключення».
3
Натисніть кнопку «Створення нового підключення» і вкажіть пункт «Підключити до інтернету» в діалоговому вікні.
4
Застосуйте прапорці на полях Встановити підключення вручну »і« Через високошвидкісне підключення, запитуюча ім'я користувача та пароль »в нових діалогових вікнах і введіть значення guest в поле ISP name наступного діалогового вікна майстра створення нових підключень.
5
Вкажіть значення №Договора @ guest в полі «Ім'я користувача» і введіть значення свого пароля у відповідне поле.
6
Повторіть введення пароля для підтвердження виконання операції і застосуйте прапорець на полі «Додати ярлик підключення на робочий стіл» в новому діалоговому вікні.
7
Розкрийте створений значок підключення і натисніть кнопку «Властивості» у вікні.
8
Перейдіть на вкладку «Безпека» нового діалогового вікна «Підключення: byfly» і використовуйте кнопку «Параметри» в розділі «Додаткові (вибіркові) параметри».
9
Застосуйте прапорці на полях PAP і CHAP в діалоговому вікні та зніміть всі інші прапорці.
10
Виконайте подвійний клік миші на що з'явилося на робочому столі значку Guest і натисніть кнопку «Виклик» для установки гостьового підключення byfly.
11
Переконайтеся в тому, що ярлик встановленого з'єднання - два монітори - відображається у правій нижній частині екрана монітора комп'ютера і переконайтеся в отриманні необхідних налаштувань протоколу TCP/IP в автоматичному режимі.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що одночасне підключення Guest і byfly неможливо!
Корисна порада
При з'єднанні через мережу byfly всі використовувані ресурси є платними, при гостьовому підключенні - безкоштовними протягом п'яти днів.
Якщо ви підключені до білоруської мережі ByFly, ви можете налаштувати гостьове з'єднання, який дозволяє без підключення до інтернету отримати доступ до деяких внутрішнім ресурсам. З гостьовим доступом користувач може підключатися до ігрових серверів, чатів, радіо і відкривати в браузері деякі корисні регіональні портали.
Вам знадобиться
  • - договір на надання послуг інтернету компанією ByFly.
Інструкція
1
Натисніть на значок «Пуск» в лівій частині панелі завдань і відкрийте головне меню операційної системи. Перейдіть у розділ «Панель управління» і клацніть два рази мишкою на іконку оснастки «Мережа та підключення до інтернету». З'явитися діалогове вікно, в якому необхідно натиснути на посилання «Мережні з'єднання». Створіть нове підключення, натиснувши на відповідну кнопку. Відзначте галочкою пункт «Підключити до інтернету».
2
Клацніть по кнопці «Далі». Запустіть настройку підключення із запитом логіна і пароля. Заповніть форму, що з'явилася. У рядку провайдера відзначте guest, у рядку імені користувача вкажіть номер договору з ByFly, у рядку пароля - пароль, який використовується для підключення до інтернету. Підтвердіть пароль і натисніть на кнопку «Далі». Відбудеться настройка з'єднання, після чого відзначте галочкою рядок «Додати ярлик на робочий стіл» та натисніть кнопку «Завершити».
3
Запустите ярлик мережевого підключення, що з'явився на робочому столі після попередньої настройки. Отруюються вікно, в якому будуть вказані ваш логін і закодований пароль. Натисніть на кнопку «Властивості», щоб налаштувати гостьовий доступ ByFly. Відкрийте розділ «Підключення» і перейдіть на вкладку «Безпека». Натисніть на кнопку «Додатково» і активуйте протоколи CHAP і PAP. Далі натисніть на «Застосувати» і «Ок». Закрийте вікно.
4
На робочому столі після цього повинен з'явитися ярлик гостьового доступу Guest. Вимкніть інтернет. Справа в тому, що гостьовий доступ не може одночасно працювати при активному підключенні до глобальної мережі. Після цього запустіть ярлик Guest і виберіть функцію з'єднання з мережею. Якщо операція виконана правильно, в треї з'явиться значок у вигляді двох моніторів. Тепер ви спокійно можете використовувати внутрішні ресурси мережі ByFly.