Як підключитися до бази Oracle.

Виконання завдання підключення до базі Oracle потребують використання елементу управління SqlDataSource, який повинен бути попередньо підключений до потрібної базі . Інформація підключення повинна бути збережена у файлі Web.config, а посилання на збережену інформацію вказана в SqlDataSource.
Інструкція
1
Відкрийте сторінку, що підлягає підключенню до базі Oracle, і скористайтеся поданням конструювання.
2
Перемістіть елемент управління SqlDataSource з вкладки «Дані», що знаходиться на панелі елементів на обрану сторінку методом перетягування і переконайтеся в коректності його отображенія.Визовіте контекстне меню переміщеного елементу управління кліком правої кнопки миші при неможливості відображення і вкажіть команду «Показати смарт теґи ».
3
Вкажіть пункт «Налаштування джерела даних» в каталозі «Завдання SqlDataSource» і виконайте натиснення кнопки «Створити підключення» в діалоговому вікні налаштування.
4
Вкажіть пункт "База даних Oracle» в каталозі «Джерело даних» нового діалогового вікна «Вибір джерела даних» і підтвердіть свій вибір натисканням кнопки «Продовжити».
5
Внесіть ім'я обраного сервера Oracle в рядок «Ім'я сервера" діалогового вікна «Додати підключення» і підтвердіть підключення до необхідної базі даних введенням логіна і пароля користувача у відповідних полях.
6
Застосуйте прапорець на полі «Зберегти мій пароль» для включення функції перевірки достовірності в якості складової рядки підключення і підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки OK.
7
Виконайте натискання кнопки «Далі» у знову вікні «Налаштування джерела даних» зі зміненою інформацією про рядку підключення і застосуєте прапорець на полі «Так, зберегти це підключення».
8
Підтвердіть збереження даних рядка підключення у файлі Web.config натисканням кнопки «Далі» і скористайтеся командою «Вказати користувальницькі інструкції Sql або збережену процедуру» для створення запиту вручну або виберіть опцію «Вказати стовпці з таблиці або подання» для запуску інструменту майстра запитів.
9
Вкажіть бажане ім'я таблиці в каталозі і визначте повертаються стовпці в однойменному списку.
10
Підтвердіть свій вибір натисненням кнопки «Далі» і використовуйте кнопку «Перевірка запиту».
11
Натисніть кнопку «Готово» для підтвердження застосування обраних змін.