Як налаштувати датчик удару на сигналізації. датчик удару сигналізації.

Для забезпечення збереження своїх автомобілів багато власників поспішають встановити на машину сигналізацію - найпоширеніше охоронний пристрій. Однак нерідко в роботі автосигналізацій виникають неприємні збої.
Інструкція
1
Багато власників автомобілів стикалися з ситуацією, коли без видимої причини спрацьовує охоронна сигналізація, встановлена на машині. Зазвичай таке відбувається навесні або восени, і пов'язано це з перепадами температури повітря. Причина такого «поведінки» сигналізації криється в неправильно налаштованому датчику удару, точніше, в завищеному рівні його чутливості. Усунути такий недолік досить просто.
2
По-перше, знайдіть місце прикріплення датчика удару (в інструкціях з експлуатації до сигналізацій його позначають також як VALET). У більшості випадків при встановленні охоронної сигналізації на автомобіль, датчик удару встановлюють у салоні під панель або кріплять до підлоги також під панеллю, тобто, як правило, він захований.
3
Після того як виявите датчик, знайдіть на ньому регулювальний гвинт. Підходящої викруткою обертайте цей гвинт і тим самим виставляйте необхідну чутливість датчика удару, слідуючи при цьому підказкам - стрелочкам, розташованим на корпусі VALET, що показує, в який бік потрібно крутити гвинт для збільшення або зменшення чутливості.
4
Тепер поставте ваш автомобіль на сигналізацію і почекайте не менше хвилини. Після цього перевірте, як налаштований датчик. Для цього просто вдарте рукою по центру лобового скла. У кращому випадку, сигналізація повинна спрацювати тільки від досить сильного удару рукою. Якщо ж ви трохи торкнулися скла, а сигналізації вже «кричить», зменшіть чутливість датчика. А якщо «розбудити» сигналізацію не вдається і після кількох сильних ударів - чутливість необхідно додати, обертаючи регулювальний вінт.После того як ви налаштували охоронну сигналізацію вручну, безпричинні її включення повинні припинитися.
Зверніть увагу
Датчик удару (шок-сенсор). Такий датчик фіксує механічні дії (удари, погойдування, стук). Ефективно справляється з оповіщенням автовласника про невдалу парковці сусіднього автомобіля, про удари по стеклах і кузову, про вжиті спробах механічного злому або ж проникнення через розбите скло.
Корисна порада
Датчик повинен, з одного боку, мати високу чутливість, щоб "не прогавити" замах на Ваш автомобіль, а з іншого боку - не реагувати на сторонні впливи (удари грому, що проїжджає повз автотранспорт тощо). Для поділу істинних і помилкових спрацьовувань, сучасні датчики удару будують за двозонному принципом.