Як солити коропа. Як зробити оселедець будинку з річкової риби.

Риба, оброблена кухонною сіллю має особливі смакові властивості. Для засолювання можна використовувати різні способи - сухий і мокрий, теплий і холодний. Смак продукту буде відрізнятися, залежно від вмісту солі. Карпи можуть бути крепкосоление, среднесоление, слабосоленої.
Інструкція
1
Пійману рибу випатрати, промийте водою, натріть сіллю. Підготуйте емальований посуд, тушки укладіть шарами, кожен ряд Просолов.
2
Закрийте посуд плоскою кришкою або тарілкою, притисніть вантажем, використовуйте трилітрову банку з водою. Залиште рибу в прохолодному місці, через 10-12 годин з'явиться сік, залиште його до закінчення засолювання. Через 4 дні гніт зніміть, тушки вийміть і промийте під струменем холодної води. Посол свіжоспійманих коропів називається теплим.
3
Враховуйте розмір риби. Тушки менше 100 гр. будуть готові за 2-3 дні, середні (100-250 гр.) за 5-10 днів, великі патрання (500-800 гр.) за 3-6 днів, пластованной великі за 7-10 днів.
4
Для дрібних рибок використовуйте сухий посол, просто пересипте тушки сіллю. В якості посуду візьміть корзини або ящики. Сік, який утворюється під час засолювання, повинен стікати.
5
Якщо у вас є більші екземпляри - від 2 кг і більше, попатраєте їх, распластуйте, зробіть надрізи і пересипте сіллю. Укладайте коропів шкірою вниз, сік періодично зливайте.
6
Вимочуйте солону рибу в холодній воді. Тушки мають бути повністю покриті рідиною. Залиште їх на 30-40 хвилин, потім вийміть, очистіть від луски, промийте і наріжте на шматки. Якщо риба вийшла сильносолених, тримайте її 4-6 годин, воду періодично міняйте.
7
крепкосоление посол - це більше 14% вмісту солі; среднесоление посол - 10-14%; слабосоленої - до 10%. Якщо ви соліть свіжозаморожену рибу, спосіб буде називатися холодним.
8
Посоліть коропів змішаним способом. Випатрану рибу натріть сіллю і залийте тузулуком. Тузулук - це насичений солоний розчин. В результаті м'ясо вийде не тільки ніжним, але і соковитим.
Корисна порада
Щоб при чищенні луска не розлітаються в сторони, чистите зануривши рибу в холодну воду. Луску знімайте спеціальним ножем або звичайною теркою.