Як вставити блискучу картинку.

Іноді небхідно вставити на веб-сторінку сайту, блогу чи форуму картинку . Мети можу бути різними: залучення уваги, демонстрація яких-небудь товарів або ж створення красивого образу.
Вам знадобиться
  • Свій сайт (форум, блог), файл зображення.
Інструкція
1
Якщо у вас є сайт, то вставити зображення на веб-сторінку не складе великих труднощів. Зайдіть по ftp в папку свого сайту. Завантажте зображення, яке хочете вставити на веб-сторінку. Файл зображення доллжно бути на латиниці. Наприклад, img1.jpg".Откройте веб-сторінку, на якій хочете розмістити зображення у звичайному текстовому редакторі (наприклад, в блокноті). У тому місці сторінки, де ви хочете вставити зображення, пропишіть наступний код: , де img1.jpg" - це посилання на ваш файл зображення. Зверніть увагу, що в такому випадку зображення повинне знаходитися в одній директорії з веб-сторінкою, якщо ж зображення лежить нижче, то посилання повинне бути такого виду: SRС="/імя_діректоріі/img1.jpg". Якщо ж зображення лежить в директорії вище, ніж веб-сторінка, то посилання на зображення буде така: src="../імя_діректоріі/img1.jpg".
2
Якщо ж ви ведете блог на таких популярних CMS, як WordPress і т.п., то для вставки картинки в запис вопользуйтесь інтерфейсом редактора. Виберіть файл зображення зі свого комп'ютера, завантажте його, збережіть запис - і зображення з'явиться в посте.Ілі ж переведіть редактор в HTML-вигляд і зробіть все, як описано в «Кроці 1».
3
Редактори записів у таких сервісах блогосфери, як «Живий Журнал», LiveInternet тощо, мають функціональність, аналогічну описаної в «Кроці 2». Тобто ви можете вставити зображення як зі звичайного редактора, так і в HTML-віде.На форумах ж крім візуальних редакторів записів для вставки зображень додатково використовуються ВВ-коди. На будь-якому форумі є докладний опис щодо їх використання. Зазвичай вставка зображення за допомогою BB-коду виглядає так: [img = посилання на зображення] підпис до зображення [/img] Ну а зробити зображення красивим і блискучим можна в таких редакторах растрової графіки, як Photoshop або GIMP.
Зверніть увагу
Ви можете регулювати розміри зображення атрибутами width і height. Наприклад: - одержимо зображення шириною 500 пікселів і висотою 500 пікселів.
Корисна порада
Не зловживайте кількістю анімованих зображень на веб-сторінці - це може відвернути користувача від сприйняття основного контенту.