Як зарядити n95 nokia. Як зарядити батарею нокиа без зарядки.

Мобільний телефон марки Nokia N95 допускає зарядку акумулятора декількома способами. Між собою вони різняться по зручності, а також за тривалістю досягнення повного заряду батареї.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб зарядки телефону марки Nokia N95 полягає в використанні зарядного пристрою, що входить в комплект поставки. Для цього підключіть його до розетки освітлювальної мережі, а штекер акуратно приєднаєте до круглого гнізда на нижній частині апарату. Не натискайте до штекера радіальних зусиль - гніздо апарату дуже чутливо до них і може розбовтатися. Дочекайтеся завершення зарядки акумулятора, а потім відключіть зарядний пристрій від мережі та апарату.
2
Якщо штатний зарядний пристрій втрачено, придбайте нове, підходяще за параметрами і виду штекера. Пам'ятайте, що якщо воно не є оригінальним, а апарат знаходиться на гарантії, ви можете позбутися право на його гарантійний ремонт. Чи не придбайте випадково пристрій старого стандарту Nokio - воно відрізняється не тільки по типу штекера (у нього більше діаметр), але і по вихідній напрузі (воно нижче).
3
Щоб зарядити телефон Nokia N95 в дорозі, придбайте пристрій відповідного стандарту, здатне працювати від прикурювача (якщо ви подорожуєте на машині), або від пальчикової батарейки (якщо ви подорожуєте іншим способом). В останньому пристрої можна також використовувати пальчикові акумулятори, попередньо заряджені пристроєм, призначеним спеціально для них. Заряджати таким пристроєм батарейки можна.
4
Телефон даної моделі має роз'єм Mini-USB. Однак, через нього можливий лише обмін даними, але не зарядка. Щоб зарядити апарат від USB-порту, використовуйте спеціальний кабель або підставку, де є обидва роз'єми. Пам'ятайте, що заряджатися від такого пристосування він буде дещо довше.
5
Якщо у вас є другий акумулятор (він повинен бути типу BL-5F, батареї BL-5 з іншими літерними індексами не підійдуть), можна заряджати один з них універсальним пристроєм («жабою»), а інший в цей час використовувати, а потім міняти їх місцями. Перед зняттям акумулятора з телефону і установкою іншого вимкніть його живлення. «Жабу» підключайте наступним чином. Знайдіть у батареї поєднання контактів, при підключенні до яких у вимкненого з розетки пристрої світиться світлодіод. Якщо таке поєднання не знаходиться, змініть положення кнопки з фіксацією, після чого знову перепробуйте все поєднання. Знайшовши то з них, при якому світлодіод світиться, підключіть пристрій до розетки. Почне блимати другий світлодіод. Коли він блимати припинить, це означатиме, що зарядка завершена. Не залишайте акумулятор в вимкненому пристрої - він буде розряджатися через світлодіод. Не намагайтеся зарядити його саморобним пристроєм, оскільки він містить літій.