Як навчитися друкувати сліпим методом.

Висока швидкість друку на клавіатурі може заощадити вам чимало часу. Тому питання «Як навчитися швидко друкувати?» Може стати для сучасної людини дуже важливим. Насправді, ніяких складнощів в швидкому друкуванні немає - лише трохи терпіння, дисципліни і регулярних занять.
Інструкція
1
Насправді, способів навчитися друкувати швидко чимало. Але один з найпоширеніших - це сліпий десятипальцевий метод друку. Для того щоб освоїти її, можна використовувати спеціальні програми. Таких програм досить багато, але найпопулярніші з них - «Соло на клавіатурі», VerseQ, Stamina та інші.
2
Крім подібних програм, є й інші методи навчитися швидкому друкування. Так, можна завчити розташування кожної букви. Спочатку необхідно вивчити букви верхнього ряду. Для цього дивіться на цей ряд протягом декількох секунд, а потім напишіть на листочку всі букви по пам'яті. Виконайте так кілька разів, і вам вдасться запам'ятати розташування всіх букв на клавіатурі. Далі можна ускладнити завдання - спробуйте набрати весь алфавіт кілька разів. При цьому намагайтеся довго не шукати літери. Якщо ви добре впоралися з цим завданням, то можна вас привітати з успіхом.
3
Ще один спосіб навчитися швидко друкувати вважається досить радикальним, оскільки для цього необхідно буде заклеїти або ж стерти всі букви на клавіатурі. Так ви зможете уникнути спокуси підглядати букву при запам'ятовуванні. Природно, спочатку вам буде важко і некомфортно друкувати таким чином, але ви вже не зможете відмовитися від розпочатого навчання. Цей спосіб найбільш підходить тим, кому не вистачає сили волі доводити розпочату справу до кінця.
4
Навчитися друкувати швидко за кілька днів неможливо. Для цього необхідно наполегливо і постійно тренуватися. Тому в день необхідно приділяти цим заняттям хоча б годину. Свої досягнення можна перевіряти за допомогою тестів, які існують у всіх навчальних програмах. Крім цього, подібні тести можна знайти і на різних сайтах в інтернеті. Існують і такі сайти, де люди змагаються на швидкість набору тексту.
5
Для вдосконалення набутих навичок намагайтеся частіше брати участь в чаті, на форумах, заведіть особистий щоденник. Так ви зможете поєднати приємне з корисним.
6
Перед тренуванням обов'язково відпочиньте. Адже втома, незручне сидіння, головні болі можуть призводити до прикрих друкарська помилка. А постійні помилки і помилки можуть негативним чином вплинути на подальше бажання навчатися.