Як приклеїти стельовий плінтус в кутку. Як клеїти стельові плінтуса на внутрішній кут відео.

Завдяки своїй невисокій вартості і простоті монтажу, стельові плінтуси - галтели - отримали досить широке поширення. Мабуть, єдина проблема, з якою можна зіткнутися при наклеюванні стельового плінтуса - це обробка внутрішніх і зовнішніх кутів. Так як же приклеїти стельовий плінтус в кутку?
Вам знадобиться
  • - будівельний ніж;
  • - клей-шпаклівка.
  • - олівець;
  • - рулетка;
  • - стусло;
  • - шпатель;
  • - силіконовий герметик;
  • - дрібна наждачний папір
Інструкція
1
Помістіть два стельових плінтуса в кут таким чином, щоб їх широкі боку стикалися. Зробіть позначки на одному і іншому плінтусі, в місці їх торкання, за допомогою олівця.
2
Помістіть плінтус на рівну поверхню. Проведіть лінію, що сполучає зроблену раніше позначку і протилежний кут галтели. Акуратно відріжте плінтус по проведеній лінії за допомогою гострого будівельного ножа.
3
Прикладіть галтели в кут, приставивши один до одного. При необхідності, слід регулювати торцеві поверхні галтелей за допомогою ножа і обробіть дрібним наждачним папером.
4
Нанесіть тонку смужку клею на поверхні плінтуса, прилеглі до стіни і стелі, і на його торцеву частину. Дайте клею вбратися протягом 1-2 хвилин.
5
Приклейте галтели. Приберіть надлишки клею за допомогою шпателя. Акуратно закладіть зазор, що утворився на стику галтелей, за допомогою силіконового герметика.
6
Якщо стіни і стеля у вашій квартирі рівні, то для того щоб відрізати плінтус під кутом в 45 градусів можна використовувати спеціальний інструмент - стусло. Помістіть жолобник в жолоб інструменту і відріжте під необхідним кутом, використовуючи прорізи. Відріжте другу жолобник дзеркально, під таким же кутом.
7
Мабуть, найпростішим і, завдяки цьому, популярним способом приклеювання стельового плінтуса в кутах приміщення є використання спеціальних кутових елементів. В цьому варіанті ви будете позбавлені від необхідності зістиковувати галтели. Якщо для вибраної вами моделі стельового плінтуса кутові елементи не передбачені - скористайтеся універсальними «куточками».
Корисна порада
Ріжте стельовий плінтус за допомогою монтажного ножа з гостро заточеним лезом. Використання інструментів з зазубреними лезами не рекомендується т.к. при цьому торці галтели можуть розкришитися.