Як зав'язувати краватку-шарф.

Краватки , шарфи, хустки - все це доповнює образ сучасних людей, а в деяких випадках є обов'язковим елементом в робочому одязі. Хтось просто бажає підкреслити свою індивідуальність і показність. При цьому існує багато різних способів красиво зав'язати краватку-шарф.
Інструкція
1
Зробіть простий узел.Ето класичний і досить швидкий спосіб прикраси свого вбрання яскравим акцентом. У цьому випадку буде підходящим шарфом: вузький шарф дрібної, великої в'язки, з пашмина або звичайний шовкову хустку. Шарф-краватка оберніть навколо своєї шиї таким чином, щоб кінці залишилися спереду. Потім зав'яжіть кінці в один вільний вузол.
2
Зауважте європейський узел.Данний спосіб оформлення краватки-шарфа є на сьогодні самим популярним, він наповнює образ своєї господині паризькою романтикою. Відповідним типом шарфа може стати будь-який довгий краватку-шарф з пашмина. Для того щоб зав'язати цей вузол, складіть вдвічі шарф. Потім складений шарф оберніть 1 раз навколо шиї, при цьому простягніть 2 його складених боку через кільце, що утворилося при складанні. Далі затягніть шарф у кільця.
3
Зробіть Аскот-узел.Етот кокетливий вузол зможе додати вашому образу строгий, але романтичний стиль. Візьміть шовковий квадратний краватка-шарф. Складіть його в трикутник, потім туго оберніть навколо шиї, щоб гострі кінці виявилися ззаду. Далі гострі кінці оберніть ще один раз таким чином, щоб вони стали спереду. Після цього зав'яжіть акуратний бантик з решти коротких кінців шарфа.
4
Зауважте шарф-краватка у вигляді затяжного узла.Етот зручний вузол служить підкресленням офісного класичного стилю. Зовні такий вузол нагадує звичайний чоловічу краватку. Для того щоб зробити його, візьміть квадратний шарф або хустку. Складіть його у вузьку смужку і рівномірно зігніть його кінці з обох сторін. Потім оберніть правий кінець хустки навколо лівого кінця. Далі простягніть його правий кінець крізь отвір у самого заснування шарфа і зробіть вузол. Після цього вирівняйте вийшов вузол таким чином, щоб він знаходився посередині.
5
Зауважте шарф методом «Іспанська фієста» .Для цього заплетене волосся у хвіст і розділіть його на 2 пасма. Потім розділіть шарф на 2 рівних кінця і закріпіть його біля основи хвоста, залишивши вільними кінці шарфа. Після цього рівномірно закрутіть кожен кінець шарфа навколо кожної пасма. Далі закріпіть зачіску і зав'яжіть знизу кінці хустки красивим бантиком.