Як підключити АОН на домашній телефон. Як подклшючіть телефон до розетки старого зразка.

Щоб отримати можливість визначати номери дзвонять на міський телефон , недостатньо придбати апарат з такою функцією і замовити відповідну послугу на АТС. Необхідно також грамотно підключити цей апарат до телефон ної, а іноді й до електричної мережі.
Інструкція
1
Придбавши телефон з функцією АОН, першою справою огляньте телефон ву розетку, до якої ви збираєтеся його приєднувати. Якщо вона виконана за тим же стандартом, що й вилка в апарата, робити нічого не потрібно. Якщо ж ні, поміняйте або вилку, або розетку. Друге, зрозуміло, переважно.
2
При установці телефон ної вилки старого зразка замість сучасної відріжте останню таким чином, щоб шматок дроту разом з відрізаною виделкою мав довжину близько 20 сантиметрів. Це дозволить надалі використовувати його для підключення якого-небудь іншого телефон а до сучасної розетки. У шнурі два крайній дроти нікуди не підключайте. Зорієнтувавши витягнуті з розетки вилку старого зразка гвинтами до себе, а пластмасовим штирьком вниз, підключіть середні дроти до правих контактам. Спробуйте закрити вилку, а потім підключити її до телефон ної розетки. Якщо після цього телефон не запрацює, знову витягніть вилку, відкрийте розетку, і, не торкаючись до її контактам, подивіться, до яких з них підключена лінія, а потім переставте середні провідники шнура на ці контакти. Після цього знову закрийте вилку, підключіть її і перевірте роботу апарату.
3
Якщо ж потрібно, навпаки, підключити апарат зі старою виделкою до сучасної розетці, відкрийте вилку, открйтіте від її клем дроти, потім візьміть відрізок шнура з сучасною вилкою на кінці. У цього шнура крайні проводи залиште ні до чого не підключеними, а середні - до проводів, що виходять з апарату. Заізоліруйте місця з'єднань, а потім підключіть апарат до розетки.
4
Деякі телефон и с АОН укомплектовані мережевим блоком живлення. Підключіть його до розетки освітлювальної мережі перед тим, як підключати телефон ний шнур до телефон ної розетки. Якщо в апарата є радіотрубка, поставте її на базу. При необхідності, здійсните сполучення трубки з базою згідно інструкції, а потім зачекайте кілька годин, поки акумулятор в трубці зарядиться. Також деякі телефон и с АОН без блоку живлення працюють від батарейок. Встановіть їх, дотримуючись полярності, до підключення апарата до лінії.
5
Потім налаштуйте апарат. Першим ділом знайдіть в інструкції опис способу вибору стандарту визначення номера (вітчизняний АОН або закордонний DTMF). Виберіть той з них, який відповідає стандарту, прийнятої на вашій АТС. Після цього встановіть точний час, бажану гучність дзвінка, а в апарата вітчизняного виробництва виберіть голос оповіщення (чоловічий чи жіночий), а також мелодію будильника. Встановіть час спрацьовування останнього.
6
Зателефонуйте самі собі на міський телефон з стільникового. Повинен визначитися номер. Пам'ятайте, що якщо використовується АОН вітчизняного стандарту, в момент визначення станеться імітація підняття трубки, і з рахунку стільникового телефон а почнуть списуватися кошти. При цьому, будуть визначені тільки останні сім цифр номера.
Зверніть увагу
Ніколи не торкайтеся контактів телефонної розетки, якщо на паралельному апараті не знята трубка.