Як перевірити інтернет-канал.

Коли пропадає доступ в інтернет , важливо визначити, де саме стався збій. Інакше можна довго провозитися, намагаючись усунути неіснуючу несправність, в той час, як насправді причина проблеми - зовсім інша.
Інструкція
1
Погляньте на мережеву карту. Світиться чи на ній світлодіод при підключеному кабелі? Якщо ні, значить, або є обрив в самому кабелі, або обладнання, до якого він підключений, виключене або несправне.
2
У випадку, якщо протилежний кінець кабелю підключений до роутера, розташованому у вас вдома, перевірте, не вимкнув його хто-небудь, або не витягнув з нього кабель. Перевірте справність самої мережевої карти, а також гнізда роутера. Якщо несправне останнє, переставте кабель в сусіднє.
3
Якщо протилежний кінець кабелю підключений до обладнання, розташованого у провайдера, зателефонуйте в службу підтримки і повідомте про подію. Фахівці знайдуть місце обриву і усунуть його, або відремонтують обладнання. Або консультант відразу повідомить вам, що в даний момент на обладнанні здійснюється профілактика, і назве приблизні терміни її завершення.
4
Якщо ви тільки що замінили мережеву карту, і на новій доступ в інтернет відсутній, незважаючи на те, що світлодіод світиться, можливо, справа в тому, що провайдер веде облік MAC-адрес. Повідомте в службу підтримки новий MAC-адресу, і незабаром доступ буде відновлений.
5
Світлодіод може світитися, незважаючи на відсутність зв'язку, і в тому випадку, якщо обладнання, до якого підключений кабель, зависло. При використанні DHCP перезавантажте комп'ютер, після чого перевірте, чи отримав він IP-адресу автоматично. Якщо ні, або перезавантажте домашній роутер, або, за його відсутності, повідомте про проблему провайдеру. Після усунення проблеми знову перезавантажте комп'ютер.
6
Якщо проблема не зникла, здійсните перевірку роутера або шлюзу за допомогою команди ping. Можлива ситуація, коли устаткування відгукується, а все одно не виходить зайти ні на один сайт. Значить, несправність розташована далі. Подивіться, чи правильно ваш ADSL-модем підключений до телефонної мережі. А якщо у вас - не ADSL, а LAN, перевірте, чи завантажується сайт провайдера. Якщо він завантажується, а решта сайти - ні, можливо, також ведеться профілактика (про це дізнайтеся за телефоном), або ви просто забули внести абонентську плату.
7
При доступі чере GPRS/EDGE/3G відновлення з'єднання нерідко відбувається при примусовому розриві попереднього. В Linux або Windows користуйтеся для цього, відповідно, проьграммой KPPP або штатним програмним забезпеченням модема. В Symbian використовуйте яка постачається цієї ОС утилітою «Диспетчер з'єднань».