Як додати сайт в каталог google. google каталог додати сайт.

Кожен веб-майстер, створюючи свій сайт , бажає зробити його відвідуваним. Для цього необхідно, щоб про ваш ресурс дізналося максимальна кількість користувачів в мережі. Тому свій сайт обов'язково потрібно внести в каталог Google.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з підключенням до інтернету
Інструкція
1
Запустіть будь-який браузер, який вам зручний у використанні (Opera, Firefox, Internet Explorer, Google Chrome або Safari). В адресному рядку введіть www.google.ru/addurl і перейдіть на сторінку. Зліва ви побачите опис веб-інструментів Google, а праворуч - поле для входу в аккаунт.
2
Справа вгорі сторінки ви побачите напис: «Зареєструвати новий акаунт Google». Клацніть по ній для переходу на сторінку реєстрації, на якій ви побачите шість полів для заповнення. У першому полі введіть адресу своєї поштової скриньки на Google. У наступних двох введіть і підтвердіть бажаний пароль. Заповніть решту поля і натисніть на кнопку «Приймаю умови. Створіть мій акаунт ».
3
Увійдіть в акаунт. Ви побачите сторінку з написом «Сканування URL», під нею розташований невеликий текст і кілька полів для заповнення. Перше «URL» і друге - перевірочне, за допомогою якого система дізнається про те, що сайт в каталог додає людина, а не робот. В першу введіть адресу свого сайт а, який ви бажаєте додати в індексацію пошуковика. У друге поле вам потрібно ввести символи, зображені над даними полі. Якщо зображені символи погано розбірливі, то оновіть їх, клікнувши праворуч по зображенню двох закільцьованих стрілок. Коли обидва поля будуть заповнені, натисніть на кнопку відправити запит.
4
Після відправлення запиту вгорі з'явиться напис «Ваш запит отримано і незабаром буде оброблений». Якщо необхідно, можете додати декілька основних, наповнених хорошим контентом, сторінок сайт а. Це робити не обов'язково, але може зіграти свою позитивну роль. На цьому ваша робота по додаванню сайт а в каталог Google закінчена і тепер залишається тільки чекати. Протягом декількох тижнів ваш сайт з'явиться у видачі пошукових запитів Google.
Зверніть увагу
Перед тим, як провести додавання сайт в каталог пошукача, перевірте значення, прописані в текстовому файлі robots.txt. Якщо ваш сайт створений на безкоштовному ресурсі, то найімовірніше в ньому будуть прописані значення, що забороняють індексацію сайту. Змініть в ньому значення на необхідні.
Корисна порада
Не додавайте сайт в каталоги до тих пір, поки не наповніть його контентом.