Як відремонтувати цифровий фотоапарат.

Яким би досконалим не був цифровий фотоапарат , з ним час від часу можуть виникати проблеми. Значна частина несправностей апарату пов'язана з виходом з ладу батарей або неправильною установкою налаштувань. У більшості випадків капітальний ремонт фотоапарат а не потрібне, оскільки такі несправності можна усунути самостійно.
Вам знадобиться
  • Посібник користувача.
Інструкція
1
При появі будь-якої несправності насамперед відкрийте посібник з експлуатації пристрою. Це може бути як роздрукована інструкція з експлуатації, так і електронне керівництво на компакт-диску. Знайдіть у переліку можливих несправностей підходящий вид неполадки і ознайомтеся з рекомендаціями щодо її усунення.
2
Якщо фотоапарат не включається, найімовірніше, прийшов час міняти батареї. Замініть батареї на свідомо справні. При установці зверніть увагу на правильність розташування батарей в гніздах. Якщо проблему не вирішено, справа може бути в несправності нового комплекту батарей, спробуйте замінити їх на інші.
3
Якщо апарат забезпечений літієвими акумуляторами, встановіть їх в зарядний пристрій і перевірте, чи не показує чи пристрій, що акумулятор сів. При необхідності замініть акумулятор.
4
Якщо фотоапарат не знімає, переконайтеся в тому, що на картці пам'яті достатньо місця для збереження нових фотографій. При відсутності вільної пам'яті замініть карту на нову або видаліть зі старою карти непотрібні зображення, попередньо перенісши їх на інший носій (диск, флеш-карту і т.д.).
5
Якщо заміна карти пам'яті не вирішила проблему, то, можливо, вибрані умови зйомки не дозволяють спалаху спрацювати (недостатньо світла). Зверніть увагу на светоизлучающие індикатори, які знаходяться на задній стінці апарату. При миготливому індикаторі зверніться до інструкції з експлуатації, щоб з'ясувати причину несправності і способи її усунення.
6
Одне з вказівок на наявність несправності - погана якість знімків, коли зображення виходять перетримати або, навпаки, недотриманими. У цьому випадку не поспішайте нести апарат у сервісний центр, а перевірте налаштування компенсації спалаху та експозиції. Зазвичай кнопка, яка змінює ці налаштування, розташовується ззаду фотоапарат а і може бути натиснута випадково.
7
Якщо зображення регулярно виходить не у фокусі, перевірте, чи не встановлена на апараті опція Macro Focus. Виправте настройку при необхідності.
8
При появі на зображеннях спотворень при їх збільшенні переконайтеся, що об'єктив чистий і не має забруднень у вигляді пилу або відбитків пальців. У разі забрудненості об'єктива очистіть його, використовуючи виключно спеціальну тканину, а не паперові серветки, які легко можуть подряпати об'єктив.
9
Якщо не читається карта пам'яті, можливою причиною може стати забруднення контактів. Протріть контакти гумовим ластиком. У більшості випадків така процедура відновлює працездатність фотоапарат а. Якщо проблему не вирішено, переформовуються карту або замініть її на нову. Враховуйте, що при переформатуванні картки пам'яті всі зображення будуть безповоротно видалені.
10
Якщо описані способи усунення несправностей не повертають фотоапарат у працездатність, зверніться до сервісного центру. Серйозні поломки цифрової техніки не слід намагатися усувати самостійно. Фахівці проведуть діагностику апарату, усунуть несправність або порекомендують зробити заміну пристрою на справне, якщо така можливість передбачена гарантійними зобов'язаннями.