Як обшити двері. Як оббити двері дерматином.

Оздоблення дерев'яної вхідних дверей дерматином або шкірою досить поширена. Обшити двері самостійно не так і складно як здається. Потрібно лише запастися потрібними матеріалами, інструментом і слідувати нашим рекомендаціям.
Вам знадобиться
 • * Тканина для оббивки;
 • * Поролон або пластовий ватин;
 • * Цвяхи;
 • * Декоративні цвяхи;
 • * Ножиці;
 • * Викрутка;
 • * Лом;
 • * Молоток
Інструкція
1
Спочатку потрібно зняти дверей з петель. Для цього відкрийте двері навстіж, підставте під неї лом або дерев'яний брусок і натисніть на нього. Двері підніметься і зійде з петель. З двері зніміть всі металеві частини: ручку, замок відкрутіть петлі. У вас залишиться дерев'яне полотно двері, яке ви і будете обшивати.
2
Наступний етап - форма деталей обшивки. Якщо двері відкриваються назовні, то полотно дерматину викроюйте на 10 см ширше і довше самих дверей. Також відріжте 1 смугу шириною 14 см і довжиною в висоту двері, і 2 - в ширину дверей.
3
Сформуйте 3 валика зі смуг і поролону. Для цього накладіть смуги виворотом назовні, звісивши їх з краю двері, і прибийте. Вкладіть рівномірно скорочення валики з ватину або поролону. Загніть смугу дерматину, і цей край прибийте до дверей. В результаті у вас повинні вийти валики, виступаючі за краї дверного полотна, які захистять квартиру від продування вітром з під'їзду.
4
Розподіліть по площі двері рівномірно ватин, зверху накладіть дерматин запасом в 6-8 см з того боку, де будуть петлі. Потім подверніте краю і прибийте з трьох сторін притвору так, щоб закривалися цвяхи, що тримають валики.
5
В центрі полотнища забийте декоративний гвоздик. Далі прибивайте цвяхи згідно задуманому вами малюнку. Це потрібно зробити, щоб поролон або ватин під дерматином НЕ з'їжджали.
6
Коли оббивка буде готова, прикрутите всі елементи, які ви зняли перед обшивкою дверей, і навісьте її на петлі назад. У самому кінці прибийте вільний край, який ви залишали з запасом до лиштви дверного отвору тими ж декоративними цвяхами. Таким чином, ви не тільки прикрасили свої двері, але і надійно захистили свій будинок від продування.
7
Якщо двері з якоїсь причини відкривається всередину, то основне полотно викроюють за розмірами двері з припуском в 1-2 см на загин і 4, а не 3 смуги: 2 короткі і 2 довгі за розмірами дверної коробки, а не двері. Потім по 4 сторонам формують валики і зверху прибивають основне полотно дерматину.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=PrCYH_iMurY
Все частіше вхідні двері в будинку міняють на металеві. Вважається, що залізні двері зламати складніше, простоїть вона довше, менш схильна перекосів, набухання. Якщо ж двері дерев'яна, але цілком добротна, надійна, але просто втратила зовнішній вигляд, спробуйте її реанімувати - обшийте її дерматином. Тим самим ви утеплите її і додасте респектабельний вигляд.
Вам знадобиться
 • - дерматин;
 • - поролон або пластова вата;
 • - меблеві цвяхи з фігурною капелюшком;
 • - звичайні будівельні цвяхи
Інструкція
1
Зніміть двері з петель і покладіть її на дві табуретки або на стіл. З допомогою лапи, пасатижі і викрутки видаліть стару набивку, попередньо знявши дверну ручку, вічко, накладну планку для ключа.
2
Заміряйте рулеткою довжину і ширину двері . Це необхідно для того, щоб визначитися, яку кількість матеріалу буде потрібно для того, щоб утеплити двері та обшити її дерматином. Потрібне кількість матеріалу визначається так: до заміряне довжині і ширині додайте по 10 см з кожного боку. Це буде основне полотно для оббивки. Потім визначте, скільки буде потрібно дерматину для виготовлення валиків утеплення в місці примикання двері до косяків. Це 4 стрічки шириною 10-12см. Довжина двох з них дорівнює довжині двері , довжина залишилися - ширині.
3
З відрізаних смуг дерматину сформуйте валики. Для цього зробіть джгут з ватину, закладіть його в заздалегідь прибиту по краю двері лицьовою стороною всередину стрічку. Іншу сторону стрічки оберніть навколо скрученого валика. Зробіть напуск за край двері на 15-20 мм і, звичайними гвоздиками прибийте загорнутий кінець стрічки. Таким же чином зробіть і закріпіть утеплювальний валик на решту дві сторони. По краю двері з боку петель валик не зробите. Згорніть залишилася стрічку дерматину навпіл і практично без напуску прибийте її до двері .
4
Потім рівномірно по всій площі укладіть утеплювач. Товщина його не повинна перевищувати 5 см. Зверху помістіть вирізане полотно з дерматину. Підігніть край, вирівняйте по краю двері . Кріпите його оббивними цвяхами, починаючи з кута того боку, на якій закріплений замок. При цьому стежте, щоб закрилися цвяхи, якими ви кріпили валик. Цвяхи забивайте на відстані 5-10 см один від одного.
5
Точно також, без особливої натяжки, прибийте дерматин до трьом що залишився сторонам двері . Для того щоб закріпити розкладений під ним утеплювач, зверху милом або крейдою нанесіть геометричний малюнок. Оббивними прибийте цвяхами з цього малюнку декоративний шнур або волосінь. Це придавить утеплювач і дерматин, додасть йому красиву і об'ємну форму.
6
Встановіть на місце дверну ручку, замок, дверне вічко, планку замка. Навішати двері на петлі.