Як фотографувати птахів.

Птахи - це одні з найшвидших істот, тому фотографувати їх дуже складно. Ви можете провести не одну годину, а може, й кілька днів в очікуванні вдалого знімка. Тому в цій справі вашими вірними помічниками можуть стати терпіння і вміння чекати, а також наступні поради.
Інструкція
1
Кращий час для зйомок - ранній ранок або вечір. Саме в ці години, коли немає яскравого сонця, фотографія може досить вдалим.
2
При фотополюванні на птахів ведіть себе тихо і намагайтеся не шуміти - не видавалася гучних і різких звуків, дивіться під ноги, щоб не наступити на сучки. Жодним чином не порушуйте звичний спосіб життя птахів. Також не варто бігти за птахом - цим ви швидше налякаєте її, ніж зробите вдалий знімок. Ніколи не намагайтеся фотографувати пернатих, коли вони знаходяться у своєму гнізді. Цим ви можете налякати їх і заподіяти їм шкоду. У кожному разі, відмовтеся від зйомки, якщо птах проявляє хоч якусь ознаку занепокоєння.
3
Не одягайтеся занадто яскраво. Ваш одяг повинен бути природних відтінків. Так ви зможете не занадто сильно виділятися на місцевості.
4
Спочатку просто поспостерігайте за птахами, вивчіть їх звички. Оскільки у більшості пернатих один і той же маршрут з декількох точок, то легко можна виявити ці місця. Пройдіться по цьому маршруту, поспостерігайте. Через деякий час птахи звикнуть до вас, і ви зможете підійти до них на досить близьку відстань.
5
Можна використовувати для зйомок різні укриття. Саме із затишного місця ви зможете не турбувати птахів, які перебуватимуть всього в декількох метрах. Хоча від вас буде потрібно дуже багато терпіння, але результат може перевершити всі очікування.
6
Вчіться досконало володіти фототехнікою. Навчіться правильно вибирати режими зйомок в залежності від умов. Також важливо вміти переводити камеру в ручний режим і назад. Всі ці вміння і навички допоможуть вам зробити красиву і цікаву фотосесію.
7
Чим більше ви будете фотографувати, тим краще буде у вас виходити. Саме на практиці ви повинні відточувати свою майстерність. Не варто відразу йти в ліси та болота в пошуках вдалих знімків. Краще почати зі зйомок біля годівниці, яку можна розмістити біля свого вікна. І тільки потім вирушати в походи.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Sq-9ipwWVCg