Як очистити червону ікру від плівки. Як правильно відокремити червону ікру від плівки.

Червона ікра крім неперевершених смакових якостей володіє величезною кількістю найважливіших мікроелементів і вітамінів. Приготувати цю смачну, поживну і корисну закуску нескладно. А результат порадує вас і ваших домашніх, адже приготована домашнім способом ікра набагато смачніше магазинної. Але перед засолкою її потрібно відокремити від ястичная плівок. Ястики - це прозорі мішечки, в яких міститься ікра. Якщо плівки не видалити, вона буде сильно гірчити.
Вам знадобиться
    • свіжа
    • червона ікра в ястиков,
    • сито,
    • друшляк,
    • вилка.
Інструкція
1
Викладіть ікру в ястиков в каструлю і залийте окропом. Плівки полопають, придбають сіруватий колір і стануть пухкими і непрозорими. Потім ікру потрібно дуже акуратно перемішати дерев'яною ложкою. Після цього залишається тільки вибрати дрібні шматочки плівки - і ікра готова до засолюванні.
2
Розламайте ястика на кілька шматків, зазвичай чотирьох-шести достатньо. Кожен шматок потрібно акуратно розім'яти пальцями, намагаючись не роздавити ікринки. Якщо все робити правильно - ікринки самі виваляться в каструлю.
3
ястиков помістіть в сито або друшляк з дрібними отворами. Опустіть сито в каструлю з гарячою водою, (але не окропом!), Швидко, протягом декількох секунд, перемішайте ястиков виделкою. Вся плівка в підсумку залишається на вилці, а в ситі - окремі ікринки. Довго тримати ікру в гарячій воді не варто, вона може затвердіти.
4
Помістіть ястиков в друшляк з великими отворами, трохи більше, ніж розмір самої ікринки. Обдайте ікру окропом, поставте під друшляк велику тарілку, а потім обережними легкими рухами видавлюйте ікринки через друшляк. Плівка залишиться в друшляку, а в тарілку впадуть зерна ікринок.