Як запустити котел газовий. Як запустити настінний газовий котел.

Газовий котел здатний забезпечити якісне та безперебійне опалення приміщення і дає можливість мати гарячу воду в будь-який час. Довговічність цього пристрою і якість роботи багато в чому залежать від правильної установки котла і його запуску. При проведенні монтажних робіт і підключенні котла до систем комунікації слід суворо виконувати вимоги, пропоновані виробником.
Інструкція
1
Перед запуском котла переконайтеся в тому, що він правильно встановлений. Місце кріплення котла повинно відповідати вимогам протипожежної безпеки, він повинен розташовуватися на відстані не менше 20 см від газових приладів і легкозаймистих предметів. Між котлом і стіною повинна залишатися відстань не менше 30 см. Не можна встановлювати котел поблизу вікна, щоб попередити вплив опадів. Поблизу від пристрою повинна знаходитися точка доступу до електричної мережі. Котел повинен розташовуватися на стіні рівно, без перекосів. Виправте помічені недоліки до підключення котла до комунікацій.
2
Підключіть газовий котел до водопроводу, знявши попередньо заглушки з патрубків. Встановіть на вході спеціальний сітчастий фільтр, доповнивши його кульовим краном. Шарові крани повинні бути встановлені на всіх патрубках котла.
3
Для під'єднання газового обладнання до відповідних газовим трубам запросіть співробітників газових служб. Самостійне підключення загрожує неприємностями. Переконайтеся, що перед котлом встановлений газовий вентиль, який перекриває доступ газу при необхідності.
4
Підключіть газовий котел до електричної мережі, використовуючи доданий до котла провід з вилкою і керуючись інструкцією до обладнання.
5
Підключіть до котла димохід (коаксіальну трубу діаметром 100 мм) і виведіть трубу на вулицю через спеціально пророблений в стіні отвір.
6
Приступайте до заключної частини процедури запуску. Вимкніть котел від електричної мережі і повільно наповніть систему водою. Переконайтеся, що котел не допускає витоків води і газу, а потім підключіть котел до електромережі. Встановіть кнопку термостата на максимальне значення. Котел автоматично повинен запалитися за допомогою перемикача режимів. Врахуйте, що найперший запуск нового котла слід все ж доручити фахівцям, що мають спеціальний сертифікат на виконання робіт подібного роду.
Для того щоб життя в будинку була комфортною, необхідно підключення різних систем комунікації. Так, наприклад, існує необхідність прокласти систему опалення. Особливо це важливо в умовах російської зими з сильними морозами і вітрами. Проте недостатньо просто сконструювати цю систему , необхідно запустити опалення.
Інструкція
1
Запуск системи опалення являє собою надзвичайно важливий процес, який складається з певних дій, виконувати які треба в строгому порядку. Тільки так все нове куплене обладнання дасть позитивні результати.
2
Для початку заповніть систему опалення водою. Для цього візьміть підживлювальний насос і направте його у зворотний магістраль. У теплу пору року вода повинна бути холодною, в холодні місяці, коли температура опускається нижче 1 градуса, треба нагріти рідину до +20. Це дозволить уникнути промерзання труб. Не забудьте закрити всі спускні засувки і крани і відкрити воздушники, які повинні бути закручені відразу після появи перших води. Однак вождів кілька хвилин, знову відкрийте їх, щоб випустити повітря. Після цього залиште систему опалення в спокої на кілька годин.
3
Переходьте до опрессовке системи опалення. Під цим процесом розуміється перевірка всього обладнання на міцність і щільність прилягання. Тільки так можна виявити місця протікання. Щоб виконати опресовування, підійміть тиск в системі опалення за допомогою стиснутого повітря або водяного стовпа. Тримайте цей натиск протягом 10-15 хвилин, після чого встановіть робочий тиск. Відстежуйте всі зміни за допомогою манометра.
4
Останнім кроком стане промивка системи опалення. Це необхідно для того, щоб позбутися від бруду, що потрапила в труби під час монтажних робіт. Для початку підключіть систему опалення до водопровідної лінії і підійміть тиск до 4 бар, відкрийте дренажі. Дочекайтеся, поки легкі суспензії будуть видалені. Після цього подайте в трубопровід звичайну воду, яка остаточно змиє все забруднення.
Зверніть увагу
Зверніть увагу на те, що для запуску системи опалення в зимовий час необхідно прогрівати приміщення і обладнання до плюсової температури. При цьому нагрівати воду більше, ніж до +20 градусів не варто.