Як оформити свято в дитячому садку.

Свята - важливий фактор у вихованні естетичного смаку у дошкільників. Вони допомагають також розвивати допитливість, активність хлопців, сприяють згуртуванню дитячого колективу. Однією з основних складових свят в дитячому саду є добре продумане, яскраве і цікаве оформлення.
Інструкція
1
Розподіліть обов'язки з оформлення свята у дитячому саду між співробітниками дошкільного закладу та батьками вихованців. Нескладні доручення можна дати і дітям: їм також важливо усвідомити і побачити свою роль у проведенні святкового заходу. Хлопці можуть, наприклад, підготувати малюнки або вироби на якусь певну тематику або зробити новорічні іграшки для оформлення ялинки. Вихователь, даючи завдання дітям, обов'язково повинен враховувати їх вікові можливості або попередньо на заняттях з трудового виховання познайомити дітей із виготовленням будь-яких виробів.
2
Якщо ви плануєте організувати в групі Свято осені, заздалегідь проведіть з дітьми екскурсію в парк: зберіть шишки, листочки, квіти, гілочки і т.д. для виготовлення гербаріїв та виробів з природних матеріалів. Влаштуйте виставку дитячих творчих робіт під час цього святкового заходу. Якщо ви зумієте зробити під час прогулянки з вихованцями цікаві фотографії або організувати відеозйомку, то підготуйте комп'ютерну презентацію або фотовиставку. На відео діти можуть розповідати про природні явища, читати вірші про осінь або виконувати пісні.
3
Навчіть хлопців малювати кленові листочки на уроках праці. Виріжте їх і прикрасьте ними не тільки групу, але і наряди дітей. Це дозволить вам створити яскраву картину осінньої пори.
4
Підготуйте також плакати про осінь. Використовуйте не типографські вироби, а виконані руками ваших дітей. Допоможіть їм у створенні плакатів, наприклад, в добірці потрібного ілюстративного або інформаційного матеріалу (або доручіть батькам допомогти дітям у цій роботі). Дошкільнята люблять розглядати плакати, на яких, крім цікавих відомостей, є різноманітні конкурсні завдання: кросворди, ребуси, загадки, шаради і т.д.
5
Створіть у приміщенні ілюзію осінньої лісової галявини. Для цього можна використовувати заздалегідь виготовлені з картону, пап'є-маше та інших матеріалів грибочки, пеньочки, кущики і т.д. Якщо у вашому дошкільному закладі є іграшки (лисички, зайчики, ведмедики), розсадите їх на імпровізованій лісовій галявині. Ви можете організувати якесь театралізоване дійство, використовуючи цю композицію в якості декорацій.
6
Не забудьте про костюми для дітей. Це можуть бути не тільки святкові наряди, прикрашені осіннім листям, а й костюми казкових героїв, лісових мешканців. Підготуйте також наряд для себе, якщо ви, наприклад, будете провідною казкового дійства, королевою осені або лісовою феєю.
7
Заздалегідь підготуйте музичні композиції, які будуть важливим доповненням на святковому заході в дитячому саду.