Як змінити домен.

Домен - це символьне ім'я інтернет-сайту, а також адміністративні області мережі інтернет - com, ru, net, org, info і багато інших. Адміністратори сайтів зазвичай хочуть змінити домен, коли старий адресу сайту з тих чи інших причин перестає їх влаштовувати.
Інструкція
1
На жаль, реєстратор доменних імен фізично не може змінювати назву вже зареєстрованого імені. Він не може поміняти навіть один символ - букву або цифру, в написанні адреси вашого сайту. Якщо ви допустили опечатку при реєстрації нового доменного імені, доведеться заново зареєструвати новий домен з правильним ім'ям і знову його оплатити. Цей спосіб простий для веб-майстрів, які ще не створили сайт, а тільки зареєстрували домен і знаходяться на початковій стадії будівництва інтернет-ресурсу.
2
Коли ви хочете змінити домен вже працюючого сайту з контентом, буде потрібно не тільки зареєструвати новий домен, а й перенести структуру сайту і всі його файли по FTP-з'єднанню в новий каталог хостингу. Для цього необхідно провести перенос домена. Прикріпіть додатковий домен до хостингу і відразу ж створіть його директорію по FTP, якщо це не передбачено хостингом автоматично. Бажано не розташовувати сайти докорінно FTP, для порядку розташування сайтів використовуйте папки.
3
У нову директорію завантажте CMS, налаштуйте необхідні файли і створіть нову базу даних через PHPMyAdmin або іншу систему, що надається вашим хостингом.
4
Тепер вам необхідно зберегти всю структуру сайту для перенесення його на новий домен. Знайдіть плагін або доповнення «Експорт/Імпорт» для своєї CMS і скористайтеся ним. Всі дані сайту будуть збережені в один архів. Завантажте отриманий файл на комп'ютер і на новому «чистому» сайті, використовуючи той же інструмент «Експорт/Імпорт», завантажте архів. Після завантаження всі дані відновляться на новий домен. Можливо, буде потрібно повторно встановити тему дизайну, налаштувати плагіни.
5
Старий адресу сайту можна зробити аліасом. Це значить, що ваш сайт буде доступний за двома адресами - новому (основному) і старому (дзеркалу). В кінці терміну реєстрації минулий домен буде відключений. Або ви можете написати листа адміністрації сервісу-реєстратора, щоб той видалив ваш старий домен і всю WHOIS-інформацію про нього.