Як підключити модем до ноутбука. Як підключити новий модем на ноутбуці.

Кілька років тому для виходу в інтернет необхідно було наявність певних технічних умов. Тому дозволити собі таку розкіш могли далеко не всі. Особливо проблематично було отримати доступ до нього у віддалених від міста районах. Сьогодні, щоб скористатися перевагами мережі, досить купити модем , налаштувати його і можна виходити в інтернет в зоні покриття мережі.
Інструкція
1
Візьміть модем , прочитайте інструкцію. У ній мають бути доступною мовою прописані дії по встановленню. Важливо звернути увагу на сумісні операційні системи, і зробити це потрібно ще в магазині. В принципі, якщо на вашому ноутбуці встановлений Windows XP, то можете бути впевнені, що модем буде працювати без проблем. При використанні будь-яких інших операційних систем - Windows 95, 98, 7, Linux - то з питання сумісності необхідно проконсультуватися заздалегідь.
2
Запустіть інсталяційний диск. Спільно з будь-яким комп'ютерним обладнанням йде програма установки. З її допомогою потрібно встановити модем . Для цього вставте диск в дисковод дзеркальної стороною вниз, після чого закрийте його. Після закінчення декількох секунд на моніторі з'явиться спеціальне віконце, яке символізує про початок установки. Паралельно з цим з'явиться спливаюча підказка «знайдено нове обладнання». Це означає, що диск виявлений. Якщо цього не відбулося протягом декількох хвилин, то самостійно запустіть установку. Для цього необхідно вибрати: • Пуск (значок зліва на нижній панелі монітора); • Мій комп'ютер (або просто «комп'ютер»). У числі пристроїв зі знімними носіями повинен з'явитися значок диска. Відкрийте його за допомогою подвійного клацання лівої кнопки миші або натисніть один раз праву кнопку і з сплив меню виберіть команду «відкрити». Якщо диск не відображається і тут, то витягніть його і повторіть спробу запуску. Якщо і на цей раз нічого не вийшло, то чи дисковод не справний, або знімний носій пошкоджений.
3
Встановіть програму. Для цього достатньо слідувати підказкам. Після того як з'явилося віконце установки, необхідно вибрати мову і кореневу папку для збереження файлів на локальному диску, а потім натиснути кнопку «встановити». Програма встановиться в автоматичному режимі.
4
Вставте модем в USB-роз'єм і налаштуйте параметри зв'язку з інтернетом. Дізнатися їх можна у постачальника послуг.