Як нарізати скибочками.

Смак готового блюда залежить не тільки від якості продуктів, але і способу їх обробки. Професійні кухарі знають, які продукти краще різати скибочками , які брусочками або кубиками. Скибочки - плоский шматок якогось продукту. Зазвичай в такій формі нарізають ковбасні вироби, хліб, сир і деякі овочі.
Вам знадобиться
  • - великий гострий ніж;
  • - дошка;
  • - ломтерезка;
  • - продукти
Інструкція
1
Найзручніше нарізати продукти на скибочки за допомогою спеціальної Ломтерізки або слайсера. Деякі терки в комплекті мають спеціальну насадку, що представляє собою одне лезо, впаяное в пластикову основу під певним кутом. За допомогою цієї насадки можна різати тільки тверді сорти сиру, шинку, ковбасу, огірки, кабачки. Необхідно дотримуватися великої обережності, щоб не порізати пальці. Особливо, якщо в комплекті до тертці немає спеціального утримувача для нарізається продукту.
2
Якщо ви маєте в своєму розпорядженні слайсера, то ваші можливості розширюються: зазвичай такі прилади дають можливість регулювання товщини скибочки від 2 міліметрів до 2 сантиметрів, при цьому нарізати можна і більш м'які й менш однорідні, ніж у попередньому випадку, продукти - нежирні сорти сиру, хліб, помідори, салямі.
3
Якщо ні того, ні іншого в вашому кухонному арсеналі немає, скористайтеся ножем. Бажано використовувати так званий ніж шеф-кухаря. Чим він довший, ширший і гостріше, тим краще. Якщо розмір нарізається продукту невеликий, то ставте упор на кінчик ножа і, не відриваючи його від дошки, робіть скибочки. Якщо ви хочете нарізати сир, використовуйте ніж-струну; сир з благородною пліснявою - спеціальний ніж із суцільним лезом.
Зверніть увагу
Скибочка білого хліба товщиною 1 см в стандартному бутерброді важить 20 г. Якщо намазати на нього шматочок масла, то його калорійність складе 110 ккал, додайте тонкий скибочку ковбаси і калорійність зросте до 150 ккал. А якщо зверху покласти і скибочку сиру, то готуйтеся до поглинання 170 ккал.Чем тонше скибочку, тим легше він гнеться, що не ламаючись. Це властивість використовують при створенні прикрас для готових страв.
Корисна порада
Щоб нарізати м'який помідор скибочками, проткніть його шкурку кінчиком ножа і акуратно розділіть овоч навпіл. Відрізуйте шматочки потрібної товщини вже з боку среза.Очень тонкі скибочки називаються карпаччо. Беруть вони свою назву від італійського страви з сирої яловичини - свіже м'ясо дуже тонко нарізають і приправляють соусом або оливковою олією. Зараз у багатьох ресторанах можна зустріти карпаччо з овочів, фруктів або риби.