Як прикрасити зачіску.

Красиві, здорові, шовковисте і блискуче волосся, довгі або з хорошою короткою стрижкою, самі по собі є прикрасою для будь-якої жінки. Але ось підкреслити цю красу і залучити до неї увагу можна за допомогою різних прикрас, аксесуарів для волосся, які можна купити в магазині або зробити своїми руками.
Інструкція
1
Незалежно від того, купили ви прикраса або зробили його своїми руками, ви повинні розуміти, що перш за все воно повинно бути якісним і виглядати дорого або, принаймні, стильно. Якщо виріб покупне, то не пошкодуйте грошей і придбайте таке, щоб воно відповідало тим ювелірним прикрасам з дорогоцінних металів, які ви будете надягати разом з ним. Погодьтеся, що дешевенький пластмасовий китайський ширвжиток буде виглядати не дуже добре навіть з якісною біжутерією.
2
Якщо ви робите прикраса для зачіски своїми руками, то постарайтеся, щоб воно не повторювало ті, що можна без проблем придбати в магазині, там вони будуть зроблені завідомо якісніше і акуратніше. Саморобний прикраса має бути стильним і виконаним ретельно і з вигадкою. Такі прикраси можна по праву віднести до творів мистецтва.
3
В магазинах пропонується широкий вибір найрізноманітніших прикрас для зачіски. Найбільш популярні - з квітами різних розмірів. Ви можете придбати гарний ободок, заколку, зажим, гумку або спеціальну стрічку.
4
Обідка - універсальне прикраса як для довгого волосся, так і для короткої стрижки. Прикрасити зачіску їм ви можете збираючись на дискотеку або в спортивний зал. Зручні вони і в повсякденному носінні, оскільки дуже функціональні і притримують розпатлане волосся.
5
Затискачі - більш декоративні. Прикрашений великою квіткою, такий затискач буде дуже красиво виглядати з легким літнім платтям, зшитим з летючою квітчастій матерії, романтичним і повітряним. Це скоріше літнє прикраса, яка зараз модно підбирати навіть до купальників.
6
Універсальним прикрасою на всі випадки життя для зачіски з довгого волосся служить шпилька. Сам механізм вибирайте з урахуванням довжини і товщини вашого волосся, щоб шпилька міцно утримувала їх і не дозволяла розтріпати. І це прикраса ніколи не носите саме по собі - воно має доповнювати ваш наряд і відповідати йому за стилем. Слідкуйте за тим, щоб поверхня заколки завжди виглядала ідеально, без потертостей і сколів, тільки тоді вона буде справжньою окрасою.
7
Резинка для волосся в якості прикраси практично не використовується, це скоріше повсякденний аксесуар, функціональний і зручний для того, щоб зав'язати волосся в хвостики або закріпити кінчик коси.