Як зняти подразнення очей.

Роздратування очей для багатьох вже стало звичною проблемою. Недосипання, втома, довга робота за комп'ютером, читання, попадання сторонніх предметів в очей а - причин може бути багато, але незалежно від них боротися з роздратуванням потрібно відразу після його виникнення.
Інструкція
1
Перестаньте терти очей а. Звичайна реакція будь-якої людини на дискомфорт - відразу ж почати чіпати їх руками. Це навряд чи зніме симптоми, тому краще не робити цього, не знаючи причини запалення.
2
Визначте причину роздратування. Почервоніння, сухість, печіння можуть вказувати на різні проблеми - від смітинки в очей у до коньюктивита.
3
При попаданні в очей стороннього предмета його потрібно витягти якомога швидше. Не робіть цього брудними руками, не намагайтеся залізти в очей пальцем. Для цього краще підійде волога вата (візьміть ватяний диск, складіть його навпіл, потім ще раз навпіл, і ви отримаєте відмінне знаряддя для боротьби з порошинками в очей у). Важливо користуватися саме вологою ватою, щоб не пошкодити чутливе очей ное яблуко. Якщо ви довгий час не можете дістати смітинку з очей а, звертайтеся до окуліста - не зволікайте з вирішенням проблеми.
4
При сухості очей зробіть холодний компрес. Прикладіть до закритих очей ам змочену холодною водою тканину на 5 хвилин. Протягом дня можна повторити процедуру 2-3 рази.
5
Почервоніння можуть виникати з різних причин. Першою допомогою можуть послужити краплі з назвою «Натуральна сльоза» - це рідина, схожа за складом з природними сльозами людини, допоможе зволожити слизові і полегшити неприємні відчуття, зменшивши червоність.
6
Чайні компреси також допомагають усунути роздратування очей. Заваріть звичайний чайний пакетик в окропі, але тримайте його там недовго. Остудіть пакетик, злегка відіжміть. Прийміть горизонтальне положення і прикладіть до закритих очей ам по пакетику на кілька хвилин (від 5 до 7).
7
Профілактика - найкращий помічник. Чи не засиджуйтеся за комп'ютером, робіть перерви. При довгому читанні раз в 10-15 хвилин переводите очей а на дальній кут кімнати. Намагайтеся висипатися і перебувати в кімнатах для куріння не більше 5 хвилин.
Зверніть увагу
Сильне і тривале подразнення очей вказує на запальний процес, тому негайно звертайтеся до лікаря.
Надмірне навантаження на очі (робота за комп'ютером, шиття, читання) призводить до появи неприємних, ріжучих відчуттів, паління очного яблука. Дуже важливо не допускати такого стану, або вчасно усувати дискомфортні відчуття.
Інструкція
1
Насамперед, при тривалій роботі або читанні обов'язково робіть перерви і давайте очі м відпочинок. Бажано робити це щогодини, по 5-10 хвилин. Можна просто закрити очі , або розглядати предмети різного кольору, які знаходяться як поблизу, так і на далекій відстані.
2
Якщо неприємні відчуття все-таки з'явилися, інтенсивно поморгайте. Це сприяє змазування очного яблука, що значно полегшить стан, так як біль може з'явитися через пересихання очної оболонки.
3
Зробіть компрес. Заваріть міцний чай, дайте йому охолонути до приємної для тіла температури (не більше 40? C). Потім візьміть ватні диски, змочіть їх і покладіть на закриті повіки на кілька хвилин. Можна в цих же цілях використовувати часточки сирої картоплі. Такі компреси допоможуть зняти печіння і заспокоїти очі .
4
Заздалегідь приготуйте відвар ромашки, залийте його у форми для льоду. Кубики льоду загорніть в чисту тканину і прикладіть на повіки. Охолоджувати очі більше однієї хвилини не варто, так як це може призвести до зворотного ефекту.
5
Зробіть вправу для очей. Це можуть бути кругові рухи, рухи очного яблука вгору-вниз. Також сконцентруйте погляд спочатку на предметі, що знаходиться поряд з вами, потім подивіться вдалину. Дуже корисний для очей зелений колір, тому буде добре, якщо поруч є домашні рослини. Розглядайте їх кілька хвилин.
6
Для швидкої допомоги очі м скористайтеся аптечними краплями. Тільки перед покупкою необхідно проконсультуватися з лікарем, щоб він порадив які краплі краще, і чи варто вам ними користуватися. Ці кошти дуже швидко знімають почервоніння і усувають неприємні відчуття, пов'язані з роздратуванням очей. Однак потрібно пам'ятати, що надмірне вживання очних крапель може завдати шкоди очі м, тому цей засіб можна використовувати, якщо у вас немає можливості скористатися іншими способами.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Zej-13rQxdQ