Як малювати акриловими фарбами на одязі. Як закріпити акрилові фарби по тканині.

Багатьом хочеться носити одяг, який підкреслить їхню індивідуальність, допоможе виразити внутрішній світ. Зрозуміло, таку складно знайти в магазинах. Але якщо ви хоча б трохи вмієте малювати, то з легкістю створите собі унікальні речі, просто наносячи зображення на тканині.
Вам знадобиться
  • - акрилові фарби,
  • - однотонний одяг,
  • - кисті,
  • - щільна паперу або картон,
  • - клеїться папір,
  • - булавки,
  • - скотч,
  • - тканина,
  • - праска.
Інструкція
1
Для початку визначтеся з фарбою. Вибір тієї чи іншої залежить від того, як саме ви збираєтеся малювати. Якщо ви плануєте зробити малюнок за трафаретом, купуйте фарбу в балончику. Така акрилова фарба буде лягати на тканину рівніше. Якщо ж ви збираєтеся скористатися тканиною як полотно і створювати шедевр відразу на ній, зверніть увагу на фарби в тюбиках і баночках. Також вам знадобляться кисті різної товщини і розчинник, адже загусла фарба не дозволить вам малювати тонкі витончені лінії.
2
Знайдіть собі добре провітрюється. Особливо актуальне це порада для тих, хто буде малювати фарбами з балончика. Підготуйте собі рівну тверду поверхню, де можна буде без проблем розстелити обрану вами як полотно річ.
3
В одяг під те місце, де буде малюнок, краще вкласти шматок товстої папери або навіть картону, щоб фарба не протекла і не відбилась на звороті речі.
4
Якщо ви малюєте по трафарету, оптимально було б вирізати його з клеїться паперу. Так ви можете бути впевнені, що під час нанесення першого шару фарби трафарет НЕ зміститься, і малюнок не деформується. Якщо ж клеїться паперу під рукою не виявилося, постарайтеся закріпити трафарет намертво за допомогою шпильок і скотча.
5
Якщо ж ви малюєте від руки, перед тим як приступити до покриття одягу акриловими фарбами , нанесіть простим олівцем контури вашого малюнка. Чи не кладіть фарбу товстим шаром - потім будете дуже довго чекати, поки картинка висохне. Краще покладіть легкими мазками у кілька шарів.
6
Після того як ви завершили свій шедевр, і він повністю просох, малюнок необхідно закріпити. Для цього пропрасуйте його праскою, поклавши між картинкою і підошвою праски аркуш паперу або відрізок тканини. Тепер вашу унікальну одяг можна носити!