Як усунути запах кішки.

У вашому будинку живе забавний ласкавий кошеня. Пухнаста і м'яка шерстка, зворушлива мордочка з великими вічками - прелесть! Але це чарівність пропадає, коли з якоїсь причини з'явилися сліди життєдіяльності вашого улюбленця. Котяча сеча має різкий і неприємний запах , позбутися якого можна після швидкої і ретельного прибирання.
Вам знадобиться
  • Мило господарське, сода, засіб для миття посуду, окислювачі: оцет, перекис водню, щітка, паперові рушники або чисті ганчірки, пакети для упаковки.
Інструкція
1
Видаліть неприємний котячий запах . Спосіб застосування очищувальних засобів залежить від того, де виявлено пляму. Свіжу калюжу на підлозі приберіть паперовим рушником, промокнув акуратно і насухо. Упакуйте пахучі рушники в поліетиленовий мішок і відразу їх викинете. Протріть пляму водним розчином оцту (1 частина оцту/4часті води) і густо засипте питною содою. Можна використовувати замість соди будь лужний склад - такий, як рідина для миття посуду.
2
Поперіть одяг або білизну без зволікання, якщо на ній виявилася навіть крихітна крапелька котячої сечі. Заглушити запах духами і дезодорантами не вдасться. Заперіть пляма господарським милом. Використовуйте пральну машину - ручне прання неефективна через коротке часу впливу на пляму. Додайте при пранні до порошку? склянки яблучного оцту.
3
Видаліть котячий запах з килимка перед дверима. Ви приносите зі своїм взуттям різні запах і, хвилюючі кішку. Вона по-своєму, по-котячому, відповіла на нього. Промокніть мокре місце паперовими рушниками. На непомітному місці килимка перевірте дію оцту. Рясно змочіть пляма водним розчином оцту (1 частина оцту на 4 частини води). Зберіть і цю вологу паперовими рушниками або чистими ганчірками, повністю просушіть килимок. Засипте щедро нехороше місце питною содою, а потім щіткою з розчином перекису водню (1/3 склянки 3% розчину) і 1 ложкою засоби для миття посуду гарненько розітріть. Просушіть килимок. Якщо не вдалося повністю позбавитися від запах а, почніть обробку спочатку. Пам'ятайте, що всі підручні матеріали для видалення запах а (щітки, ганчірки, розчини) повинні використовуватися один раз, інакше ви рознесе аромат по всій квартирі.
Зверніть увагу
Не використовуйте для видалення запаху містять хлор. Вони токсичні і шкідливі для котячого нюху і напевно Знебарвити місце обробки.
Корисна порада
Легше усунути запах від свіжої сечі, ніж від сухого плями. Якщо ви губитеся у визначенні місця, що виливають нестерпний аромат, придивіться до свого кошеняті. Він буде підозріло принюхуватися і закопувати забруднене місце лапкою. Якщо ви це місце не бачите, то вже напевно почувши дряпання кігтів, точно його визначте.