Як зменшити розмір екрану на комп'ютері. Як зменшувати розмір вікна в грі.

У кожного користувача свої вимоги до розміру екрану для комфортної роботи на комп'ютері. Якщо ви звикли до мініатюрним значкам, занадто велике зображення викликатиме незручності і навпаки. Звичайно, фізично змінити розмір екрану монітора не можна, зате можна зменшити (або збільшити) розмір робочої області екрану.
Інструкція
1
Зменшити розмір екрану можна за допомогою кнопок настройки самого монітора. Виберіть кнопки (або опції в меню монітора), що відповідають за розмір робочої області екрану по горизонталі і по вертикалі. Відрегулювавши потрібний розмір робочої області, натисніть кнопку, що відповідає за оновлення налаштувань, або виберіть опцію Degauss (дослівно - «розмагнітити»).
2
Щоб змінити розмір значків і написів на екрані, як би наблизити або віддалити зображення на моніторі, скористайтеся можливостями своєї операційної системи. Клікніть правою кнопкою миші в будь-якому вільному місці «Робочого столу». У випадаючому меню виберіть пункт «Властивості» - відкриється нове діалогове вікно «Властивості: Екран».
3
Дане вікно можна викликати і іншим способом. Через меню «Пуск» викличте «Панель управління», в категорії «Оформлення і теми» натисніть лівою кнопкою миші на значок «Екран» або виберіть завдання «Змінити дозвіл екрана».
4
У вікні, перейдіть на вкладку «Параметри». В групі «Дозвіл екрану» перетягуйте «повзунок» вліво або вправо до тих пір, поки не підберете відповідний розмір для об'єктів на екрані. Натисніть кнопку «Застосувати». На запит системи про збереження нових параметрів відповідайте ствердно. Закрийте вікно властивостей, натиснувши на кнопку ОК або значок Х в правому верхньому куті вікна.
5
Інший варіант - змінити дозвіл екрана за допомогою опцій вашої відеокарти. Відкрийте панель управління відеокарти з папки Program Files або пошукайте значок в області повідомлень на «Панелі задач» (область, в якій відображаються годинник). У вікні, виберіть з доступних команд Change resolution (змінити дозвіл) і перемкніть на власний смак. Якщо необхідно, перейдіть в розділ Adjust desktop size and position (настройка розміру і положення робочого столу), щоб додатково скорегувати робочу область екрану.
Якщо ви хочете зменшити вікно , в квартирі це можна зробити тільки з дозволу відділу районної архітектури. При позитивному рішенні головного архітектора спочатку наберіться будівельними матеріалами та матеріалами теплоізоляції. При зменшенні віконних прорізів старі рами необхідно акуратно витягнути.
Інструкція
1
Вимерьте розмір майбутнього вікна. Що залишилися отвори закладіть будівельними матеріалами. Краще якщо це буде такий же матеріал, з якого виготовлені стіни вашого будинку. Можна закласти цеглою або газоблоками. Все укладіть на розчин з цементу з додаванням піску.
2
Потім закладені проміжки необхідно закрити теплоізоляційним матеріалом, краще з двох сторін. Із зовнішнього боку все обтягніть армованої сіткою і заштукатурьте. Потім нанесіть декоративний шар, облицювальна цегла або сайдинг - залежно від оздоблення вашого будинку.
3
З внутрішньої сторони на теплоізоляційний матеріал наноситься штукатурка або гіпсокартон та шпалери.
4
Якщо ви хочете поставити старе вікно з дерев'яними рамами, то витягнувши скла просто зменшіть рами, обрізавши, знову зберіть і поставте скла.
5
Якщо у вас були склопакети, то зменшити їх не можна. Необхідно замовити нові склопакети. Фахівці їх виготовлять за новим розміром, привезуть і встановлять.
6
При самостійній установці дерев'яних рам, що утворилися щілини між рамами і стіною необхідно утеплити. Для цього затикайте все спеціальним віконним утеплювачем і встановіть наличники і підвіконня.