Як повісити картинки на стіні.

Оформлення приміщення - складна і цікава задача, адже саме від цього залежить, якою буде атмосфера в будинку. З особливою увагою треба підходити до питання декорування дитячої. Для цього відмінно підійдуть різні картинки з улюбленими персонажами.
Інструкція
1
Хороша атмосфера в будинку - сукупність багатьох факторів, один з яких - інтер'єр. Стиль, в якому оформлено приміщення, буде мимоволі впливати на настрій всіх, хто буде в ньому перебувати. Особливо це стосується дитячих кімнат. Декоруючи спальню дитини, потрібно думати не тільки про красу, але також і про зручність з безпекою. Тому одним з оптимальних рішень буде повісити на стіну підходящі картинки - наприклад, із зображеннями улюблених героїв мультфільмів. Цей варіант також хороший тим, що картинки можна легко і швидко міняти, оновлюючи тим самим декор кімнати.
2
Повісити картинки на стіну неважко. Найчастіше вони досить легкі, виконані з щільної глянсовою паперу або картону, а значить - не вимагають особливих зусиль для утримання на стіні .Прежде всього виберіть підходяще місце для розміщення. Воно повинно бути добре освітлене і видно дитині (наприклад, зі спального місця, з-за столика і т.д.) Продумайте єдину геометрію експозиції картинок: по горизонталі, по вертикалі, змійкою і т.д. Для надійності проставте в майбутніх місцях кріплень позначки простим олівцем. Визначте, скільки місць кріплення повинно бути на кожній картинці. Для невеликих буде достатньо одного-двох, для масштабних зображень краще використовувати чотири.
3
Щоб картинки надійно трималися на стіні, а її поверхня при цьому не псувалася, найкраще скористатися дюбелями з укріпленими в них невеликими гвоздиками або саморізами. Дрилем просвердлите отвори, співпадаючі з довжиною і діаметром дюбелів. Потім акуратно, вкручують рухами вставте дюбелі. Якщо на картинках немає готових петельок, за допомогою шила виконайте в них отвори. Прикладіть картинку до стіні, стежачи за тим, щоб отвори на ній співпадали з дюбелями в стіні, а потім ретельно закріпіть її за допомогою цвяшків.