Як вибрати осушувач повітря.

Як складно жити і працювати, відчуваючи дискомфорт. Осушитель повітря допоможе створити комфортні умови для життя і праці, нормалізує клімат, очистить повітря. Вибір осушувача повітря залежить від обсягу і призначення приміщення, куди буде встановлений прилад, і від технічних характеристик пристрою.
Інструкція
1
За методом осушення осушувачі повітря підрозділяються на асиміляційні, адсорбційні і конденсаційні. Перший метод заснований на вентиляції приміщення теплим повітрям, коли вологе повітря замінюється більш сухим. Недолік цього способу в тому, що постійно потрібно переміщати великі потоки повітряних мас. У адсорбирующих осушувачів видалення вологи з повітря відбувається шляхом вбирання її спеціальними речовинами - сорбентами. Недолік цього способу в тому, що періодично потрібно міняти сорбенти.Прінціп роботи конденсаційних осушувачів повітря в тому, що надлишок вологи виводиться за рахунок її конденсації при охолодженні повітря. Найкраще такі осушувачі працюють при підвищеній температурі повітря і вологості.
2
По виду використання вони поділяються на три групи: побутові, напівпромислові і промислові осушувачі. Побутові осушувачі - це прилади малої потужності до 30 літрів на добу вологи, що видаляється, для застосування в житлових та побутових приміщеннях: квартири, гаражі, підвали, лазні. В основному це компактні осушувачі, які не потребують особливих знань при монтажі. При виборі такого приладу зверніть увагу на гучність роботи приладу, адже шум від його роботи комфорту не додасть. Виберіть дизайн, щоб пристрій відмінно вписалося в ваш інтер'єр. Напівпромислові осушувачі в основному встановлюються в адміністративних будівлях, таких як басейни, спортивні зали, бібліотеки, де потрібно осушувати великий обсяг повітря. Такі осушувачі розраховані на видалення до 300 літрів на добу. Поцікавтеся, наскільки осушувач повітря економічний, чи є у нього енергозберігаючий роторний компресор. Дізнайтеся, чи захист від корозії на теплообміннику. Промислові осушувачі повітря використовуються на складах сировини і готової продукції підприємств, пов'язаних з продуктової, хімічної та деревообробної промисловістю. Дізнайтеся про працездатність приладу протягом доби, вибираючи промисловий осушувач повітря, як він поводиться при тривалій, цілодобовій роботі. Уточніть, чи поставляються разом з приладом змінні фільтри і датчики, що дозволяють підтримувати задану вологість повітря.
3
Враховуйте спосіб монтажу при виборі осушувача. Є різні види установки: підлогові, настінні, мобільні, стаціонарні, приховані. Стаціонарні краще встановлювати в середині приміщення. Мобільні у міру потреби можна переносити з кімнати в кімнату. Прихований вигляд установки передбачає монтаж у вентиляційній шахті.