Як монтувати радіатор.

Алюмінієвий радіатор є сучасним опалювальним приладом, який має хорошу теплопровідність. Це дає йому перевагу перед усіма існуючими на сьогоднішній день пристроями даного типу, наприклад, тепловіддача стали в 3 рази гірше, а чавуну в 3,3 рази. Він легкий і компактний, а його установка не займає багато часу.
Вам знадобиться
  • - перфоратор;
  • - дюбеля;
  • - кронштйени;
  • - кран Маєвського;
  • - термоклапан;
  • - вентиля.
Інструкція
1
Розмітьте місця установки кронштейнів. Візьміть перфоратор і закріпіть їх на стіні дюбелями, для кращого контакту додайте цементний розчин. Врахуйте, що не можна «пристрілювати» кронштейни, на яких кріпляться опалювальні прилади і трубопроводи системи опалення. Повісьте на них алюмінієвий радіатор .
2
З'єднайте радіатор опалення з підводять трубопроводами системи опалення. На останніх встановіть знизу або зверху кран, вентиль або термоклапан. Останні не можна встановлювати в однотрубних системах опалення багатоповерхових будинків, якщо відсутні перемички між зворотної та подає трубами. Поставте заглушку і «кран Маєвського» для стравлювання повітря у верхній частині радіатор а.
3
Змонтуйте алюмінієвий радіатор від підлоги на висоті не менше 70 мм, в іншому випадку зменшиться теплообмін між низом приладу і підлогою, а також затрудняється прибирання під радіатор ом. Крім того, якщо висота складе більше 150 мм, в зоні підлоги повітря буде погано прогріватися. Зазор між стіною і алюмінієвим радіатор ом повинен бути від 20 до 50 мм, інакше знижується тепловіддача пристрою.
4
Встановіть відстань між радіатор ом і низом підвіконням рівне більше 75% глибини радіатор а в монтажі, так як зменшиться тепловий потік приладу. Секції ставте вертикально, це дасть можливість збільшить ефективність обігріву приміщення і додасть йому гарний зовнішній вигляд. Не ставте перед радіатор ом декоративний екран і не завішуйте його шторами. У цьому випадку погіршується тепловіддача і гігієнічні характеристики пристрою, крім того це спотворює роботу термоклапаном. Після закінчення монтажних робіт, заповніть радіатор и і систему опалення теплоносієм, при цьому плавно відкриваючи запірно-регулюючу арматуру, щоб не допустити виникнення гідравлічного удару.