Як поліпшити стан здоров'я.

У всьому світі приділяється величезна увага темі здорового способу життя. З динаміків радіо та екранів телевізорів доктора радять стежити за тиском, контролювати рівень холестерину, споживати здорову їжу і виконувати фізичні вправи. Але тому, хто вирішив покращити стан здоров'я і зробити конкретні кроки в цьому напрямку, нескладно заплутатися у всьому розмаїтті пропонованих рад.
Інструкція
1
Заморожені або свіжі фрукти і овочі? Іноді краще вибрати заморожені. В них збережена велика частина вітамінів, які в процесі заморозки «консервуються». Свіжі фрукти та овочі є кращим вибором, але! - Тільки в тому випадку, якщо врожай щойно зібраний. Сезонні овочі та фрукти слід їсти якомога більше. Зберігати їх краще нетривалий час і в холодільніке.Очень важливо, щоб на столі були яскраво забарвлені овочі. Якщо купити велику упаковку асорті з овочів, то страви стануть максимально корисними і різноманітними.
2
Тренажерний зал або йога? Йога - це здоров'я жінки. Вона зміцнить мускулатуру всього тіла. Ви знайдете гнучкість і завжди будете в тонусі. Позитивно відбивається на здоров'ї в цілому і покращує травлення. Не варто займатися йогою самостійно, скористайтеся допомогою інструктора. Але якщо все ж ви вибрали тренажерний зал, необхідно скористатися консультацією інструктора. Він повинен скласти для вас підходящий план занять і розробити режим харчування.
3
Горілка або червоне вино? Звичайно, червоне вино. Воно цілюще і містить антиоксиданти. Повсякденний келих червоного вина знижує артеріальний тиск, попереджає простудні захворювання і нормалізує рівень холестерину в крові. Але в горілці менше калорій, ніж у червоному вині.
4
Перекушувати весь день або дотримуватися триразового харчування? Краще вибирати триразове харчування в день! Перекуси можуть зробити раціон мізерним. Тільки повновагі прийоми їжі забезпечать організм поживними речовинами. На сніданок потрібно їжа з низьким глікемічним індексом, наприклад, вівсянка зі свіжими фруктами. На обід підійде салат, риба, запечена картопля. Увечері їжа повинна бути досить ситної, містити білки і вуглеводи. Якщо все ж перекушувати, варто вибирати продукти, які не підвищують рівень цукру в крові і поставляють організму енергію: сухофрукти, йогурти, банани.
5
Бігати 30 хвилин або ходити 1:00? Одна година ходити! Щоб ходьба принесла користь, повинні бути досяжні цілі. Можна з легкістю добитися щоденної норми в 10 тисяч кроків. Щоденна ходьба позитивно впливає на серцево-судинну систему, не приносить шкоди м'язам і суглобам. Але якщо є бажання підняти навантаження і ступінь тренованості, слід бігати. Біг підвищить працездатність легенів і серця. Бігати слід по стежках або по спеціальному покриттю, і в спеціального взуття. Навантаження збільшується поступово, відповідно до частоти пульсу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=s-PajHvNvC0