Як витягнути вінчестер.

Щоб замінити жорсткий диск комп'ютера, необхідно вірно підібрати новий вінчестер . Зазвичай достатньо просто визначити тип роз'єму, через який здійснюється з'єднання жорсткого диска з материнською платою.
Вам знадобиться
  • - хрестова викрутка.
Інструкція
1
Скачайте і встановіть утиліту Speccy. Запустіть цю програму і відкрийте меню «Жорсткий диск». Подивіться інформацію в пункті «Інтерфейс». З'ясуйте тип каналу підключення до материнської плати (IDE або SATA). Придбайте новий жорсткий диск з потрібними параметрами. До деяких материнських плат можуть бути підключені вінчестер и обох типів.
2
Вимкніть комп'ютер і зніміть кришку системного блоку. Обов'язково відключіть його від мережі змінного струму. Знайдіть встановлений жорсткий диск і від'єднайте від нього два кабелі. Один з них призначений для передачі інформації, а інший - для забезпечення харчування вінчестер а. Якщо жорсткий диск прикручений до корпусу системного блоку, то відкрутите необхідні шурупи. Вийміть старий вінчестер .
3
Підключіть до освободившимся роз'ємів новий жорсткий диск. Встановіть його в спеціальне відділення. Закрийте корпус системного блоку і включіть комп'ютер.
4
Якщо вам потрібно витягти жорсткий диск з ноутбука, то спочатку вивчіть інструкцію до мобільного комп'ютера. Знайдіть місце розташування вінчестер а. Якщо для цього передбачений спеціальний відсік, то переверніть ноутбук і відкрутіть потрібні шурупи. Зніміть кришку даного відсіку, від'єднайте жорсткий диск від материнської плати, посунувши його в потрібну сторону. Вийміть пристрій з корпусу ноутбука.
5
Іноді для вилучення жорсткого диска необхідно повністю зняти нижню стінку мобільного комп'ютера. Виконайте цю процедуру. Будьте вкрай уважними. Досить часто ця частина корпусу з'єднана з материнської плати спеціальними шлейфами. Якщо ви не підключите їх під час складання ноутбука, деякі пристрої можуть перестати працювати.
6
При виборі нового жорсткого диска для мобільного комп'ютера зверніть увагу на його розміри. Далеко не завжди можна встановити будь вінчестер , що володіє ідентичним слотом для підключення.