Як додати код лічильника.

Код лічильника, отриманий вами через систему для підрахунку відвідувачів сайту, потрібно додати в код сторінок, на яких ви хочете відображати статистику. Також деякі лічильники відвідувань враховують тільки користувачів, які переглянули сторінки з вбудованим кодом лічильника. Додати код лічильника можна наступними способами.
Інструкція
1
Код лічильника відвідувачів ресурсу - кантер (counter), - який ви отримали з якого-небудь сервісу за підрахунком гостей сайту (наприклад, HotLog, 24Log, Rating Openstat, LiveInternet та ін.), являє собою скрипт з ID клієнта. Такий скрипт містить в собі зазвичай близько 10 рядків коду і починається з допоміжного слова, наприклад . Щоб встановити лічильник на сторінки статичного сайту, зробленого на голому HTML, необхідно додати код лічильника (скрипт) у всі сторінки, при цьому, використавши теги типу для перекладу рядка і ,
, для вирівнювання. Це особливо важливо, якщо банер лічильника в результаті буде знаходитися в комірці таблиці. Код можна додавати як через онлайн або оффлайн HTML-редактор, так і через Блокнот, NotePad ++ та інші текстові редактори.
2
З сайтами, побудованими на системах управління - CMS - все йде набагато легше. У WordPress, DataLife Engine, Joomla та інших системах управління контентом ви можете додавати віджети або модулі, розташовуючи їх у певному стовпці на сторінках сайту. Створивши віджет один раз і помістивши в нього код лічильника, він буде відображатися на всіх сторінках сайту, до яких застосований стандартний шаблон.
3
Також ви можете помістити HTML-код лічильника в одну з базових PHP-сторінок у внутрішньому редакторі CMS. Наприклад, у файл footer.php або page.php. Лічильник дублюється на всі сторінки сайту.
4
У популярній безкоштовній системі управління контентом uCoz для одноразового додавання блоку з лічильником відвідувачів зайдіть на сайт під логіном Администартор і у верхній панелі запустіть конструктор. Після цього виберіть пункт «Додати блок» в панелі адміністратора, перетягніть його в необхідне вам місце і клацніть по значку шестерінки. У вікні виберіть вкладку HTML і додайте в неї код скрипта, після чого натисніть «Зберегти», а також збережіть зміни в панелі адміністратора (розділ «Конструктор»). Також в панелі управління сайтом uCoz пропонує власні лічильники відвідувань.
Корисна порада
З тієї ж самої технології встановлюється код лічильника фоловерів Twitter, передплатників FeedBurner і подібних сервісів.